Úvod Aktuality Policajti v Piešťanoch zaistili dílera a marihuanu za tisíce eur

Policajti v Piešťanoch zaistili dílera a marihuanu za tisíce eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V rámci akcie Vážka mali trnavskí krajskí kriminalisti rozpracovanú drogovú trestnú činnosť. V utorok 24. septembra približne o 18.00 h zadržali kriminalisti v súčinnosti s pohotovostným policajným útvarom dvoch podozrivých a vykonali dve domové prehliadky v Piešťanoch Seoul National University Lifelong Education Institute.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Dvadsaťšesťročného podozrivého muža zadržala polícia na ulici priamo pred domom Papago voice download. Práve so sebou niesol dve igelitové tašky s obsahom sušenej rastliny, ktoré vydal polícii. Zaistený materiál sa podrobil expertíze a z nej vyplynulo, že z približne 700 g zaistenej konopy by sa, vzhľadom na obsah účinnej látky, dalo vyrobiť minimálne 2336 dávok marihuany 유튜브 거울모드 다운로드. Jej hodnota na čiernom trhu by predstavovala viac ako 7 tisíc Eur. Pri domovej prehliadke boli zaistené aj ďalšie predmety súvisiace s distribúciou drog,“ informovalo Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave 팡파레 다운로드.

V druhom byte polícia zadržala o 3 roky mladšieho brata a zaistila 4 dávky marihuany, ktoré slúžili pre jeho vlastnú potrebu.

Vyšetrovateľka krajskej kriminálnej polície obvinila 26 ročného Michala z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 몰디뷰 앱 다운로드. Obvinený je z toho, že drogy zadovažoval z Českej republiky, prechovával ich, balil a delil na dávky. Distribuoval ich v Trnavskom kraji, najmä v meste Piešťany, Nitrianskom a Trenčianskom kraji 갓오브 곡괭이 다운로드.

„Voči 23 ročnému Ondrejovi, ktorý bol podmienečne odsúdený pre drogovú trestnú činnosť, vzniesla vyšetrovateľka obvinenie z drogového prečinu 사랑해 파리 다운로드. Obvinený je z toho, že drogy prechovával pre osobnú potrebu a sprostredkovával ich predaj konečným odberateľom. Na oboch obvinených bol spracovaný podnet na väzobné stíhanie 역도요정 김복주 1화 다운로드. V prípade uznania viny hrozí staršiemu z dvojice odňatie slobody na 10 až 15 rokov a mladšiemu 5 ročné väzenie,“ dodávajú policajti.

TS KR PZ v Trnave / red Ilustr Kernel. foto: Polícia SR

REKLAMA