Úvod Aktuality Rozpočet mesta Piešťany je konečne na svete

Rozpočet mesta Piešťany je konečne na svete

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestské zastupiteľstvo mesta Piešťany na svojom prvom rokovaní v roku 2016, ktoré sa konalo vo štvrtok 18. februára konečne schválilo návrh rozpočtu Hackers Shintoik mp3. Proces sa kvôli problémom s fungovaním mestského úradu po zmene organizačnej štruktúry oproti iným mestám predĺžil o niekoľko mesiacov. Posledných 67 zmien, 25 na strane príjmov a 42 na strane výdavkov, bolo realizovaných až v priebehu posledných dní old version of Manicam. Vďaka zvýšenej aktivite zamestnancov úradu, komisií, a tiež viacerých poslancov bol rozpočet s výslednou cifrou viac ako 22 miliónov eur dnes schválený html5 player 다운로드.

IMG_9720_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Chcel by som sa poďakovať všetkým poslancom, ktorí sa zúčastňovali neformálnych stretnutí k rozpočtu, kde sme kvázi čistili rozpočet a boli na nich zapracované zmeny na základe dohôd, ktoré vzišli aj z poslaneckých radov 자꾸 생각나 다운로드. Naozaj veľká vďaka patrí tým, ktorí sa zúčastňovali pravidelne. Východisko na zostavenie návrhu pre rozpočet mesta Piešťany na rok 2016 vychádza z príjmov a výdavkov v predchádzajúcom období, to jest z toho skutočného plnenia rozpočtu k 31 SpongeBob Download. 12. 2015,“ povedal k rozpočtu primátor Miloš Tamajka.

IMG_9756_resize

Počas rokovania prezentovali viacerí poslanci svoje pripomienky k niektorým položkám, ktoré úplne nekorešpondovali s ich predstavou svg 이미지 다운로드. Okrem iných medzi nimi bola napríklad tlač letákov pre Piešťanské informačné centrum a Mestskú knižnicu, výstavba spomalovačov na Hollubyho ulici, či financovanie triedeného zberu 윈도우 curl 다운로드. Materiál s názvom „Návrh programového rozpočtu mesta Piešťany na rok 2016 a výhľad na roky 2017 a 2018“ bol po diskusii nakoniec schválený hd 영화 다운로드. Jeho prijatím sa končí aj takzvané rozpočtové provizórium na radnici.IMG_9706_resize

„Ten vznik, nazvem to pôrod rozpočtu bol veľmi ťažký 매도소녀 다운로드. Troška ma mrzí, že niektorí služobne starší poslanci nám nie úplne pomohli, hlavne tí, od ktorých som to očakával a ktorí boli najkompetentnejší 첵 무료 다운로드. Ale situácia bola taká aká bola a určite na to mali svoje dôvody a povinnosti, kvôli ktorým sa nemohli zúčastniť všetkých pracovných stretnutí. Ja by som na tomto mieste veľmi rád poďakoval pánovi inžinierovi Mikušovi, ktorý bol hodený do veľmi ťažkej a kalnej vody, kedy sa dostal do situácie, že nie všetkému rozumel a musel sa s tým popasovať. Tak ako som povedal na úvod, ten rozpočet určite nie je ideálny, ale myslím, že toto mesto potrebuje, aby sme nejaký rozpočet už mali, aby sme ho schválili a aby sme sa posunuli ďalej a veci sa pohli dopredu,“ zhodnotil vznik rozpočtu poslanec Tomáš Hudcovič.

-lt-

 

REKLAMA