Úvod Aktuality Rokovanie krajského zastupiteľstva po Veľkej noci formou videokonferencie

Rokovanie krajského zastupiteľstva po Veľkej noci formou videokonferencie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najbližšie zasadnutie zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja v polovici apríla sa má uskutočniť prostredníctvom videokonferencie 판도라 영상 다운로드. Podľa župana Jozefa Viskupiča im takúto formu rokovania umožňuje nová legislatíva, ktorú schválila národná rada v skrátenom konaní.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zmenu inicioval práve trnavský župan a predseda Združenia samosprávnych krajov – SK 8  v spolupráci so zástupcami ZMOS-u a Únie miest Slovenska.  Po rokovaní s ministrom vnútra vznikol legislatívny návrh, ktorý dáva možnosť rokovať zastupiteľstvám aj alternatívnou formou 신의나라 버닝헬 다운로드.

„Mimoriadna situácia si vyžaduje aj mimoriadne opatrenia. Preto som rád, že vláda prijala návrh trnavskej župy a SK8 a nová legislatíva nám umožňuje rokovať aj prostredníctvom videokonferencie Download the asx video. Najbližšie rokovanie zastupiteľstva TTSK absolvujeme týmto novým spôsobom, čím ochránime zdravie poslancov, zamestnancov úradu a aj samotnej verejnosti 스위시 맥스 다운로드. Na druhej strane budeme môcť prijať rozhodnutia, vďaka ktorým zabezpečíme fungovanie kraja,“ povedal Jozef Viskupič. Krajskí poslanci sa na prvom online zasadnutí majú stretnúť v stredu 15 lg 드라이버 다운로드. apríla.

Riadne zasadnutie Zastupiteľstva TTSK, ktoré bolo naplánované na stredu 18. marca, sa neuskutočnilo. Svoju neúčasť totiž ospravedlnila už viac ako polovica zo 40 poslancov zastupiteľstva, kvôli čomu by nebolo uznášaniaschopné.

-red/TS- Ilustr. foto: trnava-vuc.sk, FB TTSK

REKLAMA