Úvod Aktuality Pozor na podvodníkov, ponúkajú lieky či meranie teploty seniorom

Pozor na podvodníkov, ponúkajú lieky či meranie teploty seniorom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aj v súčasnej kritickej situácii sa nájdu ľudia, ktorí zneužívajú najmä najzraniteľnejšiu skupinu. Polícia eviduje nové prípady, keď podvodníci oslovujú seniorov s ponukou liekov či merania teploty Download the Antagonistic Army. Keďže v súčasnosti sa informácie šíria najmä cez internet, ministerstvo vnútra sa spolieha na to, že sa prostredníctvom mladšej generácie dostanú aj tým, ktorým sú určené python selenium files.

„Slovensko sa momentálne nachádza v situácii, ktorú si nikto z nás ešte pred pár mesiacmi nevedel predstaviť. Aj pracovníci odboru prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR boli nútení prijať nevyhnutné opatrenia na zamedzenie šíriaceho sa vírusu COVID-19 a osobné stretnutia s občanmi a spolupracovníkmi presunúť do „on-line sveta“ 불독맨션 다운로드. Keďže v súčasnosti takmer celá krajina funguje na internetovej komunikácii, snažíme sa prostredníctvom mladšej generácie osloviť tú staršiu,“ informuje tlačová správa ministerstva vnútra Summer to Kikujiro.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra upozorňuje, že na území Slovenska boli zaznamenané nové prípady podvodov na senioroch 이지툰 다운로드. Neznáme osoby kontaktujú telefonicky, ale aj osobne seniorov s požiadavkou zmerania teploty, ponuky pochybných farmakologických prípravkov a podobne, čím chcú zneužiť súčasnú situáciu vo svoj prospech. Podvodníci tiež oslovujú seniorov, že im vybavia nákup v obchode, a pritom od nich žiadajú peniaze vopred. V podobných prípadoch je potrebné kontaktovať políciu na  čísle 158. 

-red/TS- Ilustr.foto: -mp-, MVSR

REKLAMA