Úvod Aktuality Rezort prezentoval Piešťany španielskym novinárom

Rezort prezentoval Piešťany španielskym novinárom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V spolupráci s veľvyslanectvom Slovenskej republiky v Madride, SACR a OOCR bola pripravená infocesta pre španielskych novinárov zaoberajúcich sa vydávaním publikácii z oblasti cestovného ruchu Sunnyside downloads. Rezort Piešťany zorganizoval program stretnutia v našom meste a po krátkej prechádzke mestom bola hlavná časť programu venovaná kúpeľnému ostrovu gunshots. Zo získaných informácii bude pripravená cestovateľská príručka o Slovensku v španielčine určená pre španielsky a latinskoamerický trh. Následne bude príručka preložená i do taliančiny 퍼펙트 월드 다운로드.

Jeden z novinárov, pán Sanchez Ruiz vydal už 8 cestovateľských príručiek, ktoré sú dostupné na webovej stránke Sketch Crack.  Novinári sa na kúpeľnom ostrove oboznámili s prírodnými skvostami – termálnou vodou a termálnym bahnom. Priblížili sme im históriu využívania týchto zdrojov na liečebné účely. Prehliadku sme začali päťhviezdičkovým hotelom Thermia Palace nachádzajúcim sa nad termálnymi prameňmi liečivej vody a liečebného bahna, priamo spojený s kúpeľným domom Irma 13-hour download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nasledovala prechádzka po kúpeľnom ostove s prehliadkou hotela Balnea Esplanade, ktorý je priamo spojený s impozantným centrom Danubius Health Spa Balnea, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Tu mali možnosť nahliadnuť do jednotlivých priestorov internet attachments.

Počas prehliadky si robili podrobnú fotodokumentáciu, ktorú použijú pri tvorbe publikácie. Novinári boli veľmi milo prekvapení poskytovanými službami. Bolo im však ľúto, že si na obhiadku mesta a kúpeľov vyčlenili v programe málo času, čo chcú v krátkej budúcnosti napraviť. Aj táto návšteva je signálom ďalších spoločných aktivít Rezortu so SACR a OOCR pri prezentácii Slovenska Russen Crack. V súčasnosti sa už pripravuje spoločná prezentácia Rezortu Piešťany s OOCR Trnava na evente Stredoveká Prešovčanka, ktorý bude na nádvorí historickej radnice v centre Trnavy 2 Sesse download. 9. 2016.

-Rezort Piešťany-

REKLAMA