Úvod Aktuality Piešťany v hokejovej extralige končia, pokračovať bude Liptovský Mikuláš

Piešťany v hokejovej extralige končia, pokračovať bude Liptovský Mikuláš

REKLAMA
Skola Rakovice

Mestské zastupiteľstvo v Liptovskom Mikuláši dnes 12. augusta o 14:00 rokovalo o odkúpení extraligovej licencie od klubu ŠHK 37, po hodinovej diskusii bol návrh nakoniec schválený 청년경찰 다운로드. Za bolo z prítomných 22 poslancov 16 a tak najvyššia slovenská súťaž – Tipsport Liga po štyroch sezónach v Piešťanoch končí, i keď prevod ešte musí odobriť Slovenský zväz ľadového hokeja turbo vpn. Liptovský Mikuláš bude musieť piešťanskému hokejovému klubu doplatiť za odstúpenie licencie 85 000 eur, pričom 60 000 eur sa MHK 32 Liptovský Mikuláš „vrátia“ od spoločnosti Pro Hokej za účasť v novom ročníku extraligy 쥐가 백마리 다운로드. Havrani v novej sezóne zostúpia do najnižšej súťaže – druhej hokejovej ligy.

“Predpokladané ročné náklady MHK v prípade účasti v Tipsport lige sú cca 500-tis 정령왕 엘퀴네스 다운로드. EUR, t.j. že zostávajúcich 300-tis. EUR na prevádzku klubu je potrebné zabezpečiť od reklamných partnerov, sponzorov klubu a výberom vstupného na majstrovské zápas MHK 취영롱 다운로드. Doposiaľ je pre rok 2016 v rozpočte mesta vyčlenená finančná dotácia vo výške 160-tis. EUR na prevádzku klubu. V prípade, že MHK získa licenciu do Tipsport ligy v sezóne 2016/2017 bude potrebné počítať s navýšením týchto výdavkov o čiastku cca 80-90 tis 국제시장 영어자막 다운로드. EUR, z dôvodu zvýšených finančných nárokov sezóny 2016/2017 už v mesiacoch september – december 2016,” píše sa v dôvodovej správe pre dnešné rokovanie zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši iptime searcher.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Pre hokej v Piešťanoch bolo uplynulé obdobie veľmi vyhrotené. Koncom júla rokovali poslanci o zvýšení dotácií na energie vo výške 50 000, ktoré nakoniec po dlhej debate schválili 사탄의인형 2019 다운로드. Až začiatkom týždňa bolo rozhodnuté o udelení extraligovej licencie spoločnosťou Pro Hokej, nakoniec ju pridelil i klubu ŠHK 37, ale riadiaci orgán Tipsport Ligy vyjadril obavy zo štartu v nadchádzajúcej sezóne 바이트 계산기 다운로드. MHK 32 Liptovský Mikuláš dostal v uplynulom období ponuku od ŠHK 37 Piešťany na odkúpenie licencie pre účasť A mužstva MHK v najvyššej licencovanej hokejovej súťaži – Tipsport lige na sezónu 2016/2017 화이트 라이언 찰리 다운로드. Liptovský Mikuláš tak nakoniec po dnešnom rokovaní miestneho mestského zastupiteľstva extraligovú licenciu predsa získal. Podobné rokovania medzi oboma klubmi prebiehali už v priebehu minulého roku.

Zasadnutia Výkonného výboru Slovenského zväzu ľadového hokeja, na ktorom bude definitívne schválené pridelenie licencií jednotlivým klubom na sezónu 2016/2017, sa bude konať dňa 17. augusta.

-lt/Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš, Piešťany TV, Piešťanskí Havrani/Foto: archív-

REKLAMA