Úvod Novinky Nalaďte sa pozitívne a zistite, ako neplytvať energiou

Nalaďte sa pozitívne a zistite, ako neplytvať energiou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenská inovačná a energetická agentúra zriadila pre návštevníkov piešťanského festivalu Grape aj tento rok špeciálnu zónu ŽIŤ ENERGIOU Sweet life download. Záujemcovia sa v nej môžu nabiť pozitívnou energiou a zistiť, čo robiť, aby doma neplytvali energiou.

Bezplatné energetické poradenstvo Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry je na jednom z najobľúbenejších multižánrových festivalov na Slovensku po tretí raz Jang Wook-jo download. Vybavenosť domácností novými technológiami a spotrebičmi rastie so zvyšujúcimi sa nárokmi na komfort. „Znižovanie spotreby energie sa stáva pre mladých prioritou v momente, keď začnú prispievať na náklady alebo plánovať, že si zariadia vlastné bývanie Windows 10 Explorer 11. Zaručených informácií, ako na úspory, je prebytok, už ťažšie sa rozlišuje, ktoré sú tie správne a objektívne. Aj preto je dôležité vedieť, že sa majú s kým poradiť,“ uviedla generálna riaditeľka SIEA Svetlana Gavorová Real Music.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Odborní konzultanti radi všetkým záujemcom prakticky vysvetlia, čo sa ešte oplatí a čo už nie. Overiť si možno aj to, aké zariadenia na využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre konkrétnu domácnosť vhodné a aké sú výhody a obmedzenia jednotlivých opatrení 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Ak to niekto nestihne na festivale, odborníkov možno kontaktovať aj neskôr v poradenských centrách v Trenčíne, Banskej Bystrici a v Košiciach.K dispozícii je aj bezplatná poradenská linka 0800 199 399 node.js 이미지 다운로드. Energetické poradenstvo, ktoré SIEA poskytuje v rámci projektu ŽIŤ ENERGIOU, môžu využiť napríklad vlastníci rodinných a bytových domov, školy pre svojich študentov a žiakov, zástupcovia obcí i štátnej správy, ale aj podnikatelia ShowAppStore.

Okrem užitočných rád je možné na festivale v zóne SIEA načerpať, ale aj odovzdať pozitívnu energiu. Návštevníci si na špeciálne upravenom bicykli sami našejkujú osviežujúce nápoje 유튜브 프리 다운로드. Tí, ktorí budú mať energiu na rozdávanie, môžu hrať na klavíri a pozitívne naladiť ostatných. Ak im zostane prebytok, vyskúšať si môžu bicie alebo niektorú z ďalších aktivít 제이 쿼리 다운로드. Vo večerných hodinách je prísun pozitívnej energie na festivale zabezpečený prostredníctvom solárnych lámp, ktoré osvetľujú hlavnú prístupovú cestu v areáli festivalu Peview.

logo_op kzp

EU_600x400

 

 

 

 

www.zitenergiou.sk

-PR-

REKLAMA