Úvod Aktuality Rezort Piešťany dnes vyberá nového riaditeľa. Kandidátov je sedem

Rezort Piešťany dnes vyberá nového riaditeľa. Kandidátov je sedem

REKLAMA
Esesko

Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany je pár týždňov bez riaditeľa. Jej doterajší šéf Štefan Šiška odišiel do dôchodku 발리에서 생긴일 다운로드. Zástupcovia členov organizácie vyberajú nového riaditeľa dnes v piatok 12. júla.

Doterajší riaditeľ Štefan Šiška odišiel do dôchodku

O post výkonného riaditeľa malo záujem 12 ľudí 타임 패러독스 다운로드. Z nich osem splnilo požadované kritériá. „Výberového konania by sa malo zúčastniť sedem záujemcov, keďže jeden sa ospravedlnil,“ informoval predseda predstavenstva OOCR Rezort Piešťany Michal Bezák Download the aviator.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Výberovú komisiu, ktorá rozhodne o tom, kto by mal viesť Rezort Piešťany ako výkonný riaditeľ tvorí primátor mesta Piešťany Peter Jančovič, starosta obce Ostrov Jozef Tkácz, podpredsedníčka predstavenstva Rezortu Piešťany Mária Michalčíková a predseda predstavenstva Michal Bezák Free download of Black Priests.

Výkonného riaditeľa volí valné zhromaždenie na základe nominácie predstavenstva, pričom to musí svoju nomináciu podložiť výsledkami výberového konania 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. Funkčné obdobie výkonného riaditeľa je štvorročné s možnosťou opätovnej voľby a výkon jeho funkcie zaniká až zvolením nového výkonného riaditeľa valným zhromaždením Samsung Restore Solution. Podľa stanov je výkonný riaditeľ výkonným orgánom oblastnej organizácie a hlavným organizátorom činnosti oblastnej organizácie. V mene organizácie je oprávnený konať v rozsahu určenom stanovami, pričom je viazaný uzneseniami valného zhromaždenia a uzneseniami predstavenstva Millennium Fox Fox.

Oblastná organizácia rovnako vypísala výberové konania na post marketingového pracovníka. Oň sa uchádza sedem záujemcov, pričom všetci splnili požadované kritériá short video. Toto výberové konanie sa uskutoční v pondelok 15. júla.

-th- Ilustr. foto: Rezort Piešťany

REKLAMA