Úvod Aktuality Primátor sa stretol s občanmi, trápilo ich najmä parkovanie a autobusy

Primátor sa stretol s občanmi, trápilo ich najmä parkovanie a autobusy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 27. augusta pozval primátor Peter Jančovič obyvateľov Piešťan do Mestského kultúrneho strediska. Chcel s nimi diskutovať o prebiehajúcich investičných akciách a aktuálnom dianí v meste 맥os 모하비 다운로드.

Išlo o prvé takéto stretnutie od nástupu primátora do funkcie v decembri 2018, pričom podľa slov hovorkyne Drahomíry Moretovej doteraz nemal na takúto diskusiu priestor von Mark. Primátor povedal, že sa snaží využívať rôzne formy komunikácie s občanmi a toto je jedna z nich. Stretnutia sa zúčastnilo do päťdesiat občanova a podľa D 중학생 다운로드. Moretovej, sa budú opakovať, keďže je o ne záujem.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Primátor najskôr rozprával o tom, čo robil on a jeho tím doteraz, od zabezpečenia chodu úradu, cez rekonštrukciu Kolonádového mosta, rekonštrukcie škôl a materských škôl, až po cyklochodníky a chodníky, či riešenie otázky parkovania 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드.

Práve parkovanie bolo tiež najdiskutovanejšou témou zo strany občanov. Nepáčilo sa im, že nie je doriešená situácia na Vážskej ulici, či na Vajanského, ale aj to, že nemôži použiť parkovaciu kartu na Nálepkovej a kto im vráti peniaze Minecraft Jumpmap. Opakovane sa hovorilo o rezidenčnom parkovaní. Primátor povedal, že na veciach sa ďalej pracuje a zmeny pozostávajúce hlavne zo zvýšenia cien, ktoré nastali v auguste boli len prvým krokom head soccer 버그판 다운로드.

Obyvateľov trápila aj mestská autobusová doprava, ktorá podľa nich vôbec nefunguje. Primátor informoval, že sa naďalej pracuje na optimalizácii a bude sa súťažiť nový dopravca, keďže zmluva so súčasným končí 배트맨 아캄나이트 다운로드.

Primátor počas stretnutia niekoľko ráz zopakoval, že veci sa nedajú vyriešiť okamžite a že jeho úlohou je hlavne pracovať a preto prosí občanov, aby mu dopriali čas na prácu a mohol ukázať výsledky 가는 으뜸체 다운로드.

Celé dvojhodinové stretnutie si môžete pozrieť tu:

-th-

REKLAMA