Úvod Aktuality Prihláste sa na tvorivé dielne a podporte detskú onkológiu

Prihláste sa na tvorivé dielne a podporte detskú onkológiu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 25. augusta sa v piešťanskom mestskom parku uskutočnia tvorivé dielne. Účastníci si tak môžu vyskúšať maľovanie na textil či modelovanie s hlinou mod_url. Naučiť sa tiež môžu servítkovú techniku alebo si zacvičia jogu.

„Prostredníctvom tvorivých dielní by sme chceli vyzbierať peniaze pre detskú onkológiu v Banskej Bystrici 폰동영상 다운로드. Na druhej strane sa všetci zúčastnení môžu tvorivo zabaviť či niečo nové naučiť,“ povedala organizátorka a iniciátorka akcie Nina Šebová busybox. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránke https://www.genetickesyndromy.sk/domov/akcie-a-podujatia/tvorive-dielne/ Japanese app.

Odporúčaná cena za účasť na jednotlivých tvorivých dielňach je 10 eur. Získané finančné prostriedky sa použijú na nákup ohrievačov detských fliaš a poputujú na účet občianskeho združenia Svetielko Nádeje, ktoré je priamym spolupracovníkom detského onkologického oddelenia 한국 신문 다운로드. „Kapacita jednotlivých dielní je obmedzená, prihlásiť sa môžu všetci bez rozdielu veku“, zdôrazňuje organizátorka a dodáva, že za nepriaznivého počasia sa termín posunie free font in Hangul. Prihlásení účastníci budú o všetkých záležitostiach informovaní telefonicky a emailom. Tvorivé dielne zastrešuje občianske združenie Úsmev pre druhých full version of Internet Explorer 8. Známym môžete dať vedieť o akcii aj prostredníctvom Facebooku Download computer music.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Miro Béreš

REKLAMA