Úvod Aktuality Pri tragédii v Terchovej zahynuli Piešťanci

Pri tragédii v Terchovej zahynuli Piešťanci

REKLAMA
GM Dental Zubar

Nočný požiar chaty v Terchovej si vyžiadal tri ľudské životy. Zomrela 41-ročná žena a deti vo veku 5 a 8 rokov. Otec skončil s popáleninami v nemocnici Kyobo Mungo Ebook. Podľa dostupných informácií išlo o rodinu z Piešťan.

„Hasiči boli včera po jedenástej v noci vyslaní k požiaru rekreačnej chaty v Terchovej html 한글 파일 다운로드. Po príchode na miesto bolo zistené, že horí poschodie chaty a strecha, pričom celý priestor je silne zadymený,“ informovalo na svojej facebookovej stránke Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) SR 아이패드 네이트온 다운로드. Podľa informácií, ktoré zverejnil portál pravda.sk, boli rodičia vonku, keď zbadali stúpať z objektu dym Download Deville Berg. Otec aj matka sa podľa zdroja portálu rozbehli k chate a žena vbehla dnu. Po tom, ako otvorila dvere, požiar nabral na sile a muž ju nemohol dnu nasledovať Download cookie run games. Utrpel zranenia avšak privolal pomoc od susedov.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Pri požiari chaty v časti Vyšní Berešovci, ktorá začala horieť v noci zo stredy 19 Automatic images. júla na štvrtok zasahovali profesionálni hasiči zo Žiliny, Terchovej, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z Terchovej. Hasičom sa požiar podarilo úplne zlikvidovať až o štvrť na šesť ráno Download Cloverfield Paradox. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

 

-th, zdroj: pravda.sk, facebooková stránka Prezídia HaZZ SR, foto: HaZZ-

REKLAMA