Úvod Aktuality Pri tragédii v Terchovej zahynuli Piešťanci

Pri tragédii v Terchovej zahynuli Piešťanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nočný požiar chaty v Terchovej si vyžiadal tri ľudské životy. Zomrela 41-ročná žena a deti vo veku 5 a 8 rokov. Otec skončil s popáleninami v nemocnici Kyobo Mungo Ebook. Podľa dostupných informácií išlo o rodinu z Piešťan.

„Hasiči boli včera po jedenástej v noci vyslaní k požiaru rekreačnej chaty v Terchovej html 한글 파일 다운로드. Po príchode na miesto bolo zistené, že horí poschodie chaty a strecha, pričom celý priestor je silne zadymený,“ informovalo na svojej facebookovej stránke Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) SR 아이패드 네이트온 다운로드. Podľa informácií, ktoré zverejnil portál pravda.sk, boli rodičia vonku, keď zbadali stúpať z objektu dym Download Deville Berg. Otec aj matka sa podľa zdroja portálu rozbehli k chate a žena vbehla dnu. Po tom, ako otvorila dvere, požiar nabral na sile a muž ju nemohol dnu nasledovať Download cookie run games. Utrpel zranenia avšak privolal pomoc od susedov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pri požiari chaty v časti Vyšní Berešovci, ktorá začala horieť v noci zo stredy 19 Automatic images. júla na štvrtok zasahovali profesionálni hasiči zo Žiliny, Terchovej, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z Terchovej. Hasičom sa požiar podarilo úplne zlikvidovať až o štvrť na šesť ráno Download Cloverfield Paradox. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

 

-th, zdroj: pravda.sk, facebooková stránka Prezídia HaZZ SR, foto: HaZZ-

REKLAMA