Úvod Aktuality Polícia pátra po 15-ročnej Michaele z Hlohovca

Polícia pátra po 15-ročnej Michaele z Hlohovca

REKLAMA
GM Dental Zubar

Policia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po 15-ročnej nezvestnej osobe Michaele Orichelovej z Hlohovca, ktorá je na základe rozhodnutia súdu umiestnená toho času v detskom domove v Trnave 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.


Michaela sa v nedeľu 16.07.2017 nevrátila z vychádzky do detského domova, čo mala učiniť v ten deň do 17:30 hod gta San andres apk download. Naposledy bola videná vychovávateľom dňa 16.07.2017 v čase o 15:00 hod. Zdržiava sa na neznámom mieste a doteraz nepodala o sebe žiadnu správu Terraria for free.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Michaela Orichelová je vysoká 170 cm, štíhlej postavy, ma dlhé rovné vlasy hnedej farby. Naposledy mala oblečenú čiernu bundu, čierne nohavice, bielu košeľu, pri sebe mala mobilný telefón 피파2002 월드컵 다운로드.

Polícia vykonáva po nezvestnej osobe aj naďalej pátracie previerky, no doposiaľ s negatívnym výsledkom. Ak ste mladú dievčinu niekde videli, alebo poznáte miesto jej súčasného pobytu, všetky informácie oznámte na čísle 158 alebo na najbližšom útvare polície Download the caption of The Corellaine Secret.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA