Úvod Aktuality Pri nehode za Novým Mestom nad Váhom zomrel 55-ročný muž

Pri nehode za Novým Mestom nad Váhom zomrel 55-ročný muž

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 11. júna popoludní došlo na ceste I/61 za Novým Mestom nad Váhom k tragickej dopravnej nehode. Žiaľ zomrel pri nej 55-ročný muž z Dubnice nad Váhom 신나는 힙합 다운로드.

„Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 55-ročný vodič z okr ie atag image. Trnava jazdil na vozidle Peugeot 406 od Nového mesta nad Váhom k obci Trenčianske Bohuslavice. Začal odbočovať vľavo v čase, kedy bol predchádzaný osobným vozidlom Škoda Octavia, ktoré riadil rovnako starý vodič (55 r.) z Dubnice nad Váhom 윈도우10 iso파일 다운로드. Následne došlo k zrážke vozidiel. Peugeot narazil svojou prednou časťou do bočnej časti Octavie. Po zrážke stratilo vozidlo Octavia stabilitu a v šmyku prešlo mimo vozovku, kde narazilo do stromu 포가튼 사가 다운로드. Vodič Octavie následkom mnohopočetných zranení zahynul na mieste dopravnej nehody,“ informovali zástupcovia Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trenčíne 코만도스 확장팩 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na približne 10 000 eur. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Počas dokumentovania tejto mimoriadne tragickej dopravnej nehody bola doprava na ceste uzatvorená a dopravu riadili policajti.

Vodiča Peugeotu policajti na mieste dopravnej nehody podrobili dychovej skúške. Jej výsledok bol negatívny. Nebohému vodičovi bude odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných omamných látok pri súdnej pitve. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. V predmetnej veci vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom začala trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie.

Polícia žiada svedkov uvedenej tragickej dopravnej nehody, ktorí prechádzali daným úsekom cesty v čase pred dopravnou nehodou (cca 14.50 hodinou) a mohli by pomôcť náležite objasniť uvedenú tragédiu, aby sa prihlásili.

„Znova apelujeme na vodičov, aby boli opatrní a nepreceňovali svoje schopnosti. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách. Je dôležité uvedomiť si, že na cestách nie sme sami a svojou bezohľadnou a arogantnou jazdou ohrozujeme nielen svoj život, ale aj životy ďalších účastníkov cestnej premávky. Pripomíname pravidlo, ktoré stále platí a platiť bude. Radšej stratiť minútu v živote, ako v minúte život,“ dodali predstavitelia polície.

TS KR PZ v Trenčíne/red

REKLAMA