Úvod Aktuality Mesto otvára centrá voľného času aj základnú umeleckú školu

Mesto otvára centrá voľného času aj základnú umeleckú školu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany od pondelka 15. júna obnovuje prevádzku Centra voľného času AHOJ na Teplickej ulici aj pri Základnej škole F. E. Scherera next body. V ďalšom týždni od 22. júna by mala otvoriť svoje brány aj piešťanská základná umelecká škola.

Informáciu zverejnilo mesto na svojej webovej stránke 판도라 영상 다운로드. K tomuto kroku pristúpilo ako zriaďovateľ na základe postupného uvoľňovania opatrení proti šíreniu koronavírusu. Ďalšie podrobnosti by mali poskytnúť záujemcom priamo centrá voľného času a základná umelecká škola 신의나라 버닝헬 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Centrum voľného času AHOJ na Teplickej na svojom facebooku uvádza, že od 15 Download the asx video. júna obnovuje krúžkovú činnosť: „Pokračujú tieto krúžky: keramika, výtvarná, tvorivý ateliér, florbal, hádzaná, šach a angličtina 스위시 맥스 다운로드. Krúžky pokračujú podľa predchádzajúceho rozvrhu.“

Rodičia tiež môžu prihlásiť deti na letné tábory, ktoré organizuje AHOJ v spolupráci s mestskou políciou. V ponuke je šesť druhov päťdňových turnusov s prevažne pohybovými aktivitami. Prvý začína od pondelka 6. júla, posledný končí 7. augusta.

Základná umelecká škola zatiaľ podrobnosti nástupu do svojich odborov nezverejnila.

-red- Zdroj: Mesto Piešťany, FB CVČ AHOJ Piešťany Ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA