Úvod Aktuality Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace

Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace

REKLAMA
Monster's Kids

Pred znovuotvorením Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel a známeho Kúpeľného domu Irma pripravili piešťanské kúpele unikátnu prehliadku priestorov hotela, wellness a kúpeľnej časti 가상 디스크 다운로드. Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace sa budú konať 26. a 27. júna.

Počas týchto dní budú mať návštevníci možnosť prezrieť si nádherné priestory hotela, vrátane prezidentského apartmánu, pôvodné termálne zrkadlisko a bahnisko kúpeľného domu Irma, ale aj moderný wellnesový a saunový svet Truman Show subtitles. Pre návštevníkov tejto akcie je navyše pripravená súťaž o víkendový pobyt pre dvoch v hoteli Thermia Palace.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aj kvôli aktuálnym protiepidemickým opatreniam je nutné sa na prehliadku hotela počas Dní otvorených dverí prihlásiť prostredníctvom formulára na tejto adrese: https://bit.ly/thermia-dod

Jediný päťhviezdičkový hotel na Kúpeľnom ostrove je skvostom secesnej architektúry itools 다운로드. Winterovci začali s jeho stavbou na jeseň 1910 a v čase svojho dokončenia bol najmodernejším hotelový komplexom v strednej Európe. Aj preto si ho v roku 1917 vybrali za miesto svojho stretnutia traja cisári, Alfonz Mucha daroval obraz maľovaný na mieru do jedálne a hotel navštevovali počas celej jeho existencie aj ďalšie významné osobnosti movie Amur.

Text: Martin Palkovič Zdroj a foto: TS Kúpele Piešťany

REKLAMA