Connect with us

Aktuality

Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace

Published

on

Reklama
Reklama

Pred znovuotvorením Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel a známeho Kúpeľného domu Irma pripravili piešťanské kúpele unikátnu prehliadku priestorov hotela, wellness a kúpeľnej časti. Dni otvorených dverí v hoteli Thermia Palace sa budú konať 26. a 27. júna.

Počas týchto dní budú mať návštevníci možnosť prezrieť si nádherné priestory hotela, vrátane prezidentského apartmánu, pôvodné termálne zrkadlisko a bahnisko kúpeľného domu Irma, ale aj moderný wellnesový a saunový svet. Pre návštevníkov tejto akcie je navyše pripravená súťaž o víkendový pobyt pre dvoch v hoteli Thermia Palace.

Aj kvôli aktuálnym protiepidemickým opatreniam je nutné sa na prehliadku hotela počas Dní otvorených dverí prihlásiť prostredníctvom formulára na tejto adrese: https://bit.ly/thermia-dod

Jediný päťhviezdičkový hotel na Kúpeľnom ostrove je skvostom secesnej architektúry. Winterovci začali s jeho stavbou na jeseň 1910 a v čase svojho dokončenia bol najmodernejším hotelový komplexom v strednej Európe. Aj preto si ho v roku 1917 vybrali za miesto svojho stretnutia traja cisári, Alfonz Mucha daroval obraz maľovaný na mieru do jedálne a hotel navštevovali počas celej jeho existencie aj ďalšie významné osobnosti.

Reklama

Text: Martin Palkovič Zdroj a foto: TS Kúpele Piešťany

Populárne články