Úvod Aktuality Prezident Kiska príde na návštevu Piešťan

Prezident Kiska príde na návštevu Piešťan

REKLAMA

Slovenský prezident Andrej Kiska príde vo štvrtok 6. septembra na návštevu Piešťan. Stretne sa s predstaviteľmi mesta, so študentami, ale aj s obyvateľmi na Námestí slobody 넷마블 모두의쿠키 다운로드. V pláne je aj návšteva Drahoviec a diskusia s občianskymi aktivistami.

Návšteva prezidenta v Piešťanoch začne o deviatej dopoludnia stretnutím s predstaviteľmi mesta Piešťany na mestskom úrade Free gospel choir mp3. Andrej Kiska sa potom presunie na Gymnázium Pierra de Coubertina, kde sa stretne s predstaviteľmi školy a bude diskutovať so študentami.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Občania sa prvým mužom Slovenskej republiky môžu stretnúť o 11-tej na Námestí slobody, kde položí veniec k pamätnej plakete k 17 Hanshow 2010 free download. novembru. Nasledovať bude prechádzka pešou zónou cez Kolonádový most do kúpeľov.

O pol druhej už budú čakať prezidenta v Drahovciach, kde je naplánované rovnako stretnutie s občanmi 마인크래프트 마을 다운로드. Na záver dňa v Piešťanoch má Andrej Kiska ešte naplánovanú diskusiu s občianskymi aktivistami z Piešťan a okolia v Elektrárni Piešťany 윤명조 120 다운로드.

-red-

REKLAMA