Úvod Aktuality Pretekár Ivan Jakeš zrazil mladíka z Dolného Lopašova

Pretekár Ivan Jakeš zrazil mladíka z Dolného Lopašova

REKLAMA

Známy automobilový pretekár Ivan Jakeš viedol auto, ktoré tento víkend v noci z piatka na sobotu zrazilo na ceste medzi Vrbovým a Krakovanmi 21-ročného mladíka z Dolného Lopašova. Chodcovi, ktorý sa pohyboval v noci na neosvetlenej ceste, sa zrejme stalo osudným, že na oblečení nemal reflexné prvky 갱비스트 무료 다운로드. Zraneniam na mieste podľahol.

nehodaAko uviedol portál vas.cas.sk  v článku autorky Zuzany Šišovskej: Zdrvený motockylista Ivan Jakeš prehovoril o smrteľnej nehode: Najťažšie slová jeho života EuroTruck Korea Map!, nehodu vyšetruje polícia ako usmrtenie. „Dvadsaťjedenročný chodec z Dolného Lopašova bez reflexných prvkov náhle vstúpil do jazdnej dráhy osobnému autu Mercedes Adria Polaris 맥os 모하비 다운로드. Pri zrážke chodec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška u vodiča Mercedesu bola negatívna. U chodca bola nariadená pitva von Mark. Polícia zdokumentovala miesto udalosti a začala trestné stíhanie pre usmrtenie,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 중학생 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Pretekár z Brezovej pod Bradlom, ktorý dosiahol ako Slovák najlepšie výsledky na Dakare, na sociálnej sieti zverejnil takýto status: „Počas noci z piatka 13.11 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. na sobotu 14.11 som sa stal účastníkom dopravnej nehody medzi Vrbovým a Krakovanmi v okrese Piešťany, pri ktorej, žiaľ, vyhasol ľudský život. Aj napriek mojej enormnej snahe vyhnúť sa stretu som nedokázal tragédii zabrániť Minecraft Jumpmap. Alkohol u mňa zistený nebol a taktiež som neprekročil povolenú rýchlosť. Chcel by som zároveň prejaviť úprimnú sústrasť pozostalým. Toto vyhlásenie som sa rozhodol zverejniť v snahe vyhnúť sa dohadom a špekuláciám head soccer 버그판 다운로드. Nehoda mnou veľmi otriasla, verím, že pochopíte môj aktuálny duševný stav. Ešte raz úprimnú sústrasť. Ivan Jakeš.“ Zároveň po nehode zrušil tlačovú besedu pred ďalšími vytrvalostnými pretekmi Rely Dakar 배트맨 아캄나이트 다운로드.

Podľa informácií z článku František († 21) sa v sobotu v noci vybral z oslavy z Vrbového do Krakovian 가는 으뜸체 다운로드. Keďže ho tam nemal kto zaviezť, rozhodol sa ísť pešo. Namierené mal za svojou priateľkou. Tam však už nedorazil a pri tabuli s označením obce zahynul.

Polícia opäť pripomína chodcom, že ak sa pohybujú po krajnici alebo po okraji cesty za zníženej viditeľnosti, sú aj v obci povinní mať na sebe reflexné prvky.

Zdroj: Tlačová správa KRPZ, vas.cas.sk,  FB – Ivan Jakeš – fanklub

REKLAMA