Úvod Aktuality Klavír pre všetkých sa uložil k zimnému spánku

Klavír pre všetkých sa uložil k zimnému spánku

REKLAMA

Klavír pre všetkých, nachádzajúci sa v centre mesta, odohral už druhú úspešnú sezónu. Za jeho umiestnením na pešej zóne stojí hlavne občianske združenie Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, ktoré zámer realizovalo v spolupráci s mestom a hlavným partnerom spoločnosťou Respect ssl 다운로드. Príkladnú celoročnú starostlivosť zabezpečili dievčatá z kníhkupectva Centrum knihy. Nástroj značky Petrof z roku 1928 poslúžil viacerým hudobníkom, a tiež deťom, ktoré síce nehrali dokonale či s citom, a možno niekoho aj vyrušili, ale každopádne mali z hravého muzicírovania úprimnú radosť. Členovia občianskeho združenia na zimu piano premiestnili do teplejšieho prostredia, ale na jar bude k dispozícii opäť Download bootsect.exe.

MP-07-24-14-113744

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Hlavným dôvodom pre umiestnenie tohto hudobného nástroja do centra mesta bolo vytvoriť inšpiratívne prostredie a umožniť si zahrať na ňom všetkým viac či menej skúseným hudobníkom 101 Dalmatian downloads. Klavír síce utŕžil pár šrámov od detí, ktoré dávali klávesám často zabrať, ale v mnohých prípadoch priniesol okoloidúcim radosť a možnosť vypočuť si skladby skomponované od skutočných velikánov hudobnej histórie If you really love mp3 downloads. Počas leta sa okrem toho klavír ocitol napríklad aj v klipe Lucie Beňačkovej k piesni Láska je spam, ale užili si ho aj Beethovenovia, hľadajúci svoje Elišky, na otvorení Letnej kúpeľnej sezóny 크롬 캐스트 다운로드.

IMG_8712_resize

Dve Elišky pomáhali počas otvorenia Letnej kúpeľnej sezóny nájsť Beethovena a pri klavíri premiestnenom na okraj mestského parku sa vystriedalo niekoľko desiatok hudobníkov 앱 인벤터 다운로드.

Na klavíri zahral aj konzervatorista Ján Rau skladby od S 웨이보 동영상 다운로드. V. Rachmaninova, F. Chopina a C. Czerneho.

Pridal sa i Kornel Duffek Download the 200-character manuscript.

V polovici prázdnin zavítal do Piešťan 15-ročný Honzo Čiko z českého mesta Třebíč 아이콘 이리오너라 다운로드. Takto zneli dve skladby v jeho podaní.

Počas leta poslúžil klavír pre všetkých aj v klipe piešťanskej speváčky Lucie Beňačkovej k piesni Láska je spam, s ktorou sa prihlásila do súťaže Košický zlatý poklad a dostala sa až do finále mulan subtitles.

“Nevymýšľali sme koleso, ale nechali sme sa inšpirovať tým, čo vo svete funguje. Klavír na pešej zóne pomôže dotvoriť atmosféru, ktorá je veľmi dôležitá, aby návštevníci Piešťan zažili pozitívne emócie a aby ich šírili ďalej. Budeme radi ak aj táto drobnosť pomôže k tomu, že sa k nám vrátia.  Taktiež je dôležité, aby mali pozitívny vzťah k svojmu domovu Piešťanci a myslíme si, že zaujímavosť, akou je klavír pre všetkých, tomu môže pomôcť,” konštatoval Tomáš Hudcovič, podpredseda OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany.

-lt/foto a video: archív-

REKLAMA