Úvod Aktuality Po nehode horelo pred Trnavou osobné auto

Po nehode horelo pred Trnavou osobné auto

REKLAMA

Polícia bola včera 25. augusta privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala na výjazde z Trnavy smerom na Bučany. Mladá vodička z Kátloviec vychádzala na Toyote Auris z obchvatu mesta Sony Vegas 12. Na križovatke pravdepodobne nerešpektovala dopravnú značku a vošla do jazdnej dráhy osobnému autu Fiat Punto. V dôsledku zrážky bol Fiat odhodený na krajnicu, kde začal horieť 사브리나 다운로드.

dsc_0182

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Vodička Toyoty utrpela pri nehode ľahké zranenia a bola prevezená do nemocnice Vector image. Vodič Fiatu z Bučian sa tiež ľahko zranil. Obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške, jej výsledok bol negatívny. Toyota, rovnako ako aj Fiat, zostali po nehode nepojazdné KakaoTalk 4.4.2.

dsc_0185dsc_0155

„Polícia upozorňuje, najmä mladých vodičov, ktorí ešte nemajú dostatočné skúsenosti, aby jazdili zvlášť obozretne vsphere 6.5. Dopravná značka “Stoj, daj prednosť v jazde“ ukladá vodičovi povinnosť zastaviť vozidlo a dať prednosť jazde. Vodič je povinný zastaviť vozidlo na takom mieste, odkiaľ má na križovatku náležitý rozhľad 티비오늘 다운로드. V dôsledku nesprávnej jazdy cez križovatku došlo za prvý polrok v Trnavskom kraji k 39 dopravným nehodám. Z toho v 14 prípadoch vodiči nerešpektovali dopravnú značku “Stoj, daj prednosť v jazde,“ uviedla Martina Kredatusová Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave 인도 지도 다운로드.

-lt/zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA