Úvod Aktuality Nehoda pri Modrovke skončila smrťou

Nehoda pri Modrovke skončila smrťou

REKLAMA

V stredu 6. februára sa na ceste II. triedy č. 507 v katastri obce Modrovka stala tragická dopravná nehoda. Osobné vozidlo značky Škoda tam skončilo v poli mimo vozovky, pričom zahynul jedne z členov posádky. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Na mieste zasahovali hasiči z Nového Mesta nad Váhom.  „Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že osobné vozidlo zišlo z vozovky do poľa, pričom sa prevrátilo 범죄 도시 다운로드. V čase nehody sa vo vozidle nachádzali dve osoby. Jedna osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a druhá osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu 요리인류 키친 다운로드. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru,“ informovalo na svojej facebookovej stránke Prezídium Hasičského a záchranného zboru Go Program Zen.

„K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 64-ročný vodič Škody Felícia jazdil v smere od Piešťan, pričom pred obcou Modrovka dostal v pravotočivej zákrute šmyk a prešiel v ľavo mimo cestu a následne sa prevrátil na bok spss 한글판 다운로드. Pri dopravnej nehode 36-ročný spolujazdec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia,“ povedal Pavol Kudlička, hovorca KR PZ v Trenčíne lease agreement.

Podľa svedkov, ktorý danou lokalitou prechádzali sa nachádzal na vozovke ľad a je potrebné zvýšiť opatrnosť.

-red-  Foto: HaZZ

REKLAMA