Úvod Koktail Hoteláci poletia do Brazílie

Hoteláci poletia do Brazílie

REKLAMA

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera môže zaknihovať ďalší úspech svojich študentov. Dvaja z nich sa stali víťazmi súťaže Slovak Barista Cup 2018 a za odmenu poletia do Brazílie Flash download. Mladí hoteláci tu budú počas jedenástich dní spoznávať tajomstvá výroby kávy.

Ocenenie Jánovi Fuksovi (druhý zľava) a Bianke Šmatlákovej (uprostred) odovzdával aj župan Jozef Viskupič (vľavo) orange for oracle 6.0 다운로드. Tešili sa tiež riaditeľ školy Ladislav Blaškovič a pedagóg Milan Elčík.

Slávnostné oceňovanie víťazov dlhodobej súťaže sa uskutočnilo v sobotu 2 포미닛 싫어 다운로드. februára na jubilejnom 5. ročníku 1. Kávového plesu v Trnave. Ocenenia si prevzali víťazi Bianka Šmatláková a Ján Fuksa, ktorých bude na májovej stáži v Brazílii sprevádzať aj ich pedagóg Milan Elčík Kara Honey Download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Súťaž Slovak Barista Cup junior organizuje akreditované školiace stredisko Academy of Coffee na čele s Oldřichom Holišom, aby priviedlo do kávového sveta na Slovensku nový vietor medzi mladých baristov Man Running the Chart. Po dlhoročnej spolupráci a priateľstve s krstným otcom Academy of Coffee, Edgardom Bressanim, ktorý je aj riaditeľom kávovníkovej plantáže v Brazílii, prišla myšlienka podporovať a motivovať mladé talenty Justice League. Edgard Bressani sa stal hlavným partnerom vďaka hlavnej cene pre víťaza, ktorou je fakultatívny pobyt na kávovníkovej plantáži. Študenti si počas pobytu prejdú ďalším vzdelávaním v oblasti baristiky, spoznajú život kávovníka, procesy spracovania i praženia kávovníkového zrna wix image. Okrem toho majú možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku a spoznať nových ľudí. 

V roku 2017 takýto pobyt absolvovala študentka Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera Michaela Krajčovičová, ktorá bola víťazkou Slovak Barista Cup junior 2016.

-th- Zdroj: Academy of Coffee Foto: Ladislav Blaškovič

REKLAMA