Úvod Aktuality Pred letiskom sa dnes protestovalo, poslanci veria v jeho záchranu

Pred letiskom sa dnes protestovalo, poslanci veria v jeho záchranu

REKLAMA
Knebl

Pred piešťanským letiskom protestovali obyvatelia mesta, ku ktorým sa pridali poslanci Národnej rady Slovenskej republiky, ale aj poslanci Mestského zastupiteľstva. Okrem skandovania hesiel Zachráňme Letisko Piešťany a Zachráňme Slovensko boli k videniu transparenty s nápismi Stop privatizácii piešťanského letiska a Mikuš (HZDS) privatizáciu tu nechceme 매크로 다운로드. Poslanec Jozef Viskupič prezentoval názor, že dnešné valné zhromaždenie by nemalo odhlasovať likvidáciu a bude buď prerušené, respektíve štát v zastúpení Ministerstvom dopravy za zánik spoločnosti nezahlasuje 감자별 다운로드.

20161129_095959_resize

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Ministerstvo dopravy je ochotné sedieť za rokovacím stolom a piešťanskému letisku pomôcť a to aj tým, že keby aj scenár prerušenia valného zhromaždenia nevyšiel, štát nebude hlasovať za likvidáciu 알리아스 다운로드. Toto bol veľmi dôležitý odkaz aj pre konanie včerajšieho výboru,“ povedal poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Jozef Viskupič.

Tibor Mikuš na včerajšom stretnutí s poslancami Národnej rady Slovenskej republiky prezentoval názor, že nevidí dôvod, prečo pokračovať vo financovaní stratového letiska 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. Poslanci na výbore NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj žiadali okrem iného prerušiť proces likvidácie minimálne do doby kedy nebude skončený poslanecký prieskum 기생수 파트1 자막 다운로드.

„Myslím si, že je veľmi vidieť, kto má situáciu v letisku naozaj na srdci a mimo pozvánky aj na poslanecký prieskum sem na letisko a aj na župu prišli zástupcovia samosprávy 신서유기 6 3화 다운로드. Bol by som veľmi nerád, aby to vyznievalo tak, že sa tu hašteria dve skupiny. De facto tu máme arogantné vedenie, ktoré nepočúva svojho partnera, to je súčasný stav our story. Čiže arogantné vedenie župy nepočúva menšinového akcionára Mesto Piešťany. Napriek tomu, že mesto Piešťany minimálne za posledný polrok, čo ja viem odsledovať, vyvinulo absolútnu snahu, zabezpečilo v máji reálnu štúdiu čo s Letiskom Piešťany a dokonca už máme update tejto štúdie na súčasné podmienky a zaslali ju či už poslancom výboru alebo aj samotnému županovi,“ dodal Jozef Viskupič 오라클 xe 다운로드.

-lt/Zdroj: facebook Jozef Viskupič-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba