Úvod Aktuality Likvidácia Letiska Piešťany sa nekoná, občania uspeli

Likvidácia Letiska Piešťany sa nekoná, občania uspeli

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Spoločnosť Letisko Piešťany je aspoň nateraz zachránené, o likvidácii sa na valnom zhromaždení, ktoré zvolal na dnes 29 폴라익스프레스 다운로드. novembra župan Tibor Mikuš, nakoniec vôbec nerokovalo. Body obsahujúce likvidáciu a určenie likvidátora boli z programu stiahnuté a najbližšie valné zhromaždenie by sa malo konať až na budúci rok v máji Download atmel studio 6. Obyvatelia mesta, poslanci Národnej rady Slovenskej republiky, ktorý sa zúčastnili na dnešnom proteste, rovnako ako členovia výboru NR SR pre verejnú správu a regionálny rozvoj i viac ako 6 000 ľudí, ktorí podpísali petíciu, tak uspeli vo svojom boji o záchranu letiska. 

20161129_115829_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Verejný tlak, ktorý bol vyvinutý po zistení zámeru týkajúceho sa likvidácie spoločnosti Letisko Piešťany, tak priniesol ovocie a majoritný akcionár Trnavský samosprávny kraj zmenil na poslednú chvíľu svoje plány. Zástupca štátu na valnom zhromaždení prisľúbil, že štát poskytne tento rok Letisku Piešťany dotáciu na security a safety vo výške 160-tisíc eur, čím sa čiastočne vyriešia aktuálne finančné problémy Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. Tieto prostriedky mohli byť pre letisko k dispozícii už skôr, avšak vedenie spoločnosti nepristúpilo k vysporiadaniu neoprávneného čerpania časti dotácie v hodnote 21 000 eur v roku 2015, a tak nemohlo dostať tohtoročnú dotáciu virtual audio cable 다운로드. O letisko sa aj na základe medializácie začali zaujímať potencionálni investori, s ktorými by mali v dohľadnej dobe prebehnúť rokovania.

S iniciatívou týkajúcou sa záchrany piešťanského letiska prišiel Seniorský parlament Piešťany, ktorý v krátkej dobe zorganizoval petičnú akciu 사물의 비밀 다운로드. Do podpisovej akcie sa na území mesta a okolitých obciach zapojilo dohromady 5 495 ľudí a ďalších 1 486 sa pridalo prostredníctvom internetovej petície 타짜맞고 다운로드.

20161129_113738_resize

„Dnes sa asi vo všetkých správach dozviete dobrú správu – a tou je, že dnes sa nám podarilo piešťanské letisko zachrániť 페인터 10 다운로드. Nateraz. Na mimoriadnom valnom zhromaždení sa o jeho likvidácii nehlasovalo. Hovorím schválne – že NATERAZ sa nám podarilo zachrániť, pretože v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch nás čaká ešte veľa práce Moyamo. Ale sme pripravení a moje kroky budú vždy viesť k udržaniu letiska. Ďakujem vám všetkým za podporu,“ uviedol po valnom zhromaždení primátor Piešťan Miloš Tamajka 카카오톡 데스크탑 다운로드.

IMG_3030_resize

„Keďže niekoľko tisíc občanov z Piešťan, ale aj z celého Slovenska vyjadrilo nevôľu a s tým, že sme sa dokázali takpovediac zjednotiť a zodpovedných ľudí priviesť k zdravému rozumu, môžeme na dnes konštatovať víťazstvo 국악방송 다운로드. V poslednom čase je v našej spoločnosti málo kedy nájsť dôvod k radosti, ale na dnes môžeme skonštatovať, že doobedie bolo úspešné. Občania hovorili a chceli zastaviť likvidáciu Letiska Piešťany a to sa na dnes podarilo. Takže budeme podrobne sledovať čo sa do mája budúceho roku s Letiskom Piešťany stane, či príde k reálnym scenárom záchrany budúcnosti letiska, či sa partneri opäť nezačnú hádať a či štát, Trnavský kraj ako aj Mesto Piešťany si sadnú za spoločný stôl a pripravia reálny scenár ako budú prevádzkovať letisko,“ uviedol vo svojom vyjadrení poslanec Jozef Viskupič.

20161129_100041_resize

„Zdá sa, že zázraky sa dejú, pretože to je naozaj zázrak, keď sa dozviete deň pred valným zhromaždením, že je možnosť získať prostriedky od ministerstva. Ráno mi prišla na stôl ponuka na spoluprácu z firmy, ktorá sídli tu, v Piešťanoch. Odpísal som, že, samozrejme, máme záujem o rokovanie. Dovolil som si požiadať o predloženie konkrétnych návrhov tak, aby sme o nich mohli začať rokovať čo najskôr,“ vyjadril sa pre médiá župan Tibor Mikuš.

-lt/Foto: ht, lt-

 

REKLAMA