Úvod Aktuality Polícia zadržala dílera v Seredi, občanov žiada o pomoc pri objasnení dvojnásobnej...

Polícia zadržala dílera v Seredi, občanov žiada o pomoc pri objasnení dvojnásobnej vraždy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia obvinila z prechovávania a distribúcie drog 30 ročného muža. Operatívne informácie a následne rýchly policajný zákrok zastihol dílera v pondelok doobeda na Ulici Legionárskej v Seredi JumpForce. Pri sebe mal 16 kusov zatavených striekačiek s obsahom bielej kryštalickej látky, mikroténové vrecko s bielymi kapsuľovými tabletami a marihuanu Protect country downloads. Na distribúciu pre konzumentov mal nachystaných aj niekoľko prázdnych injekčných striekačiek, uzatvárateľné vrecká a dve mini váhy sivej farby. Všetky veci po poučení dobrovoľne vydal egg is broken. Drogy mal predávať nielen v meste Galanta, ale aj v obciach Mostová, Horné a Dolné Saliby, Jelka a Trstice.

„Okrem južnej časti okresu Galanta zásoboval drogami aj osoby z okresu Dunajská Streda webtoon Friday. Obvineného muža policajti zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Na základe predbežných výsledkov časti zaistených látok mohol policajný vyšetrovateľ obviniť muža z drogovej trestnej činnosti Download 10 albums. V striekačkách sa nachádzalo najmenej 547 dávok pervitínu. Očakávame, že konečné množstvo bude ešte vyššie. Na opätovné usvedčenie z distribúcie drog to v tejto chvíli stačilo KakaoTalk Friends. Muž bol už v minulosti zaplatený do predaja drog, právoplatne odsúdený a v súčasnosti v podmienke. Všetky tieto okolnosti sú v jeho prípade ako priťažujúca okolnosť a v zmysle zákona mu teraz hrozí strata slobody na 10 až 15 rokov 대신 증권 다운로드. Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie, o ktorom v najbližších hodinách rozhodne prokurátor a súd,“ uviedla v tlačovej správe Mária Linkešová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 조선일보명조체 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Trnavská polícia sa od augusta minulého roku stále zaoberá aj prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy. V chatovej oblasti Pod Šomodou v okrese Hlohovec napadol doposiaľ neznámy útočník dve osoby, 62-ročnú ženu a 52-ročného muža, ktorým spôsobil niekoľko desiatok bodných a bodnorezných rán 가을은 참 예쁘다 다운로드. Policajná operatíva pracuje s viacerými vyšetrovacími verziami, v ktorých figurujú aj vytipované podozrivé osoby. Polícia sa v tejto súvislosti obracia aj na občanov 나쁜녀석들 더 무비 다운로드.

„Akákoľvek informácia, aj možno bezvýznamná, môže dopomôcť kriminalistom k objasneniu prípadu. Z piatich vrážd, ktoré sa stali v minulom roku, polícia 4 prípady úspešné objasnila a usvedčila konkrétne osoby. Kriminalisti aj v tomto prípade robia všetko preto, aby bol páchateľ tohto skutku známy a odovzdaný do rúk spravodlivosti,“ informovala ďalej Mária Linkešová.

-Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA