Úvod Aktuality „Do práce na bicykli“ sa zatiaľ prihlásilo 10 tímov z Piešťan

„Do práce na bicykli“ sa zatiaľ prihlásilo 10 tímov z Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Súťaž s názvom „Do práce na bicykli“ sa bude od 1. do 31. mája konať až v 60 mestách na Slovensku. Medzi nimi sú aj Piešťany, kde sa k dnešnému dňu zaregistrovalo dohromady 10 miestnych tímov, ktorými sú Delikátny problém, LENTILKY, Herbatica, Ekomáci, Laskonky, Noční vtáci, LABEKO, Dobrá robota, Bike ON a Školáčky Sudden Strike 2. Do súťaže sa minulý rok zapojilo 160 účastníkov zo 46 firiem a inštitúcií z Piešťan, ktorí na bicykloch najazdili dohromady viac ako 19 tisíc kilometrov 새벽 기도 음악 다운로드. V prípade, že sa rozhodnete pridať, máte na prihlásenie čas do 26. apríla. 

Hlavným cieľom súťažného projektu „Do práce na bicykli“je zlepšenie každodenného života v mestách, zvýšenie kvality ovzdušia, zníženie emisií CO2 a tiež motivácia ľudí, aby urobili jazdou na dvoch kolesách niečo pre svoje zdravie previous version of TeamViewer. Koordinátorom a odborným garantom súťaže je Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica a partnermi projektu je výrobca bicyklov DEMA Senica, Nadácia Ekopolis, Ministerstvo životného prostredia, Slovenská agentúra životného prostredia, RIDE a BIAN hbase.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Celonárodný projekt sa vo svojom minulom už 2. ročníku stretol u verejnosti s veľkým ohlasom. Po uzavretí registrácie organizátori napočítali až 916 prihlásených tímov a 2861 súťažiacich z 55 slovenských miest, ktorí využívali v máji na presun do práce bicykel 노을 꿈 다운로드. Po registrácii samospráv bude do 26. apríla 2016 možná registrácia pre minimálne dvoj a maximálne 4-členné tímy, ktoré vytvoria zamestnanci firiem, inštitúcií a organizácií 인스톨 쉴드 다운로드. Tie budú počas mesiaca máj dochádzať do zamestnania na bicykli a budú si o tom viesť evidenciu na internetovej stránke.

DPNB_plagat_A3_2016_3mm_spadavka_resize

Do kampane sa v roku 2016 prihlásili mestá Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bardejov, Bernolákovo, Bratislava, Čaňa, Detva, Dolný Kubín, Galanta, Handlová, Hlohovec, Hriňová, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Močenok, Modra, Moldava nad Bodvou, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nové Zámky, Pezinok, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Púchov, Ružomberok, Šaľa, Šamorín, Senec, Senica, Sereď, Sládkovičovo, Sliač, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Štúrovo, Svidník, Svit, Topoľčany, Topoľčianky, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Veľký Šariš, Vysoké Tatry, Žilina a Zvolen Tigan download.

-lt/Zdroj: dopracenabicykli.eu/Foto: archív-

REKLAMA