Connect with us

Aktuality

Polícia pátra po trojici mužov, na svedomí majú vraždu i krádeže

Published

on

Reklama
Reklama

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po trojici mužov z Trnavského kraja. Kým prvý z nich má na svedomí vraždu a dlhodobo sa vyhýba nástupu do výkonu trestu, ďalší dvaja majú na svedomí krádeže. Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

Krajský súd v Trnave vydal príkaz na dodanie osoby, Marcela Kolesíka z Trnavy, do výkonu trestu odňatia slobody. 37-ročný muž bol odsúdený pre trestný čin vraždy. Hľadaný muž sa dlhodobo vyhýba nástupu výkonu trestu, v mieste svojho bydliska sa nezdržiava. Marcel Kolesík je 191-196 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči, hnedé vlasy a oválnu tvár.

Reklama

Príkaz na zatknutie vydal aj Okresný súd v Trnave na 37-ročného Michala Kolena z Bieleho Kostola. Muž sa dlhodobo vyhýba trestnému konaniu pre zločin krádeže spolupáchateľstvom. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava. Michal Koleno je 176-180 cm vysoký, štíhlej postavy, má modré oči a hnedé vlasy.

Polícia pátra aj po osobe Fridrich Mihok. Na 25-ročného muža z Dolných Orešian bol odsúdený pre prečin krádeže. Okresný súd Bratislava III a Bratislava I vydali príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody. V obci Dolné Orešany sa dlhodobo nezdržiava a doposiaľ vykonanými previerkami nebolo možné osobu vypátrať. Fridrich Mihok je 176-180 cm vysoký, chudej postavy. má krátke hnedé vlasy a hnedé oči.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

Populárne články