Úvod Aktuality Polícia hovorí o katastrofe na cestách: „Prevencia končí, nastupuje represia“

Polícia hovorí o katastrofe na cestách: „Prevencia končí, nastupuje represia“

REKLAMA
Esesko

Za predošlých sedem dní zomrelo na slovenských cestách 14 ľudí. Len v piatok to bolo sedem. Za uplynulý víkend celkovo desať. O život prišli dvaja chodci, jeden cyklista, traja motorkári, päť vodičov a traja spolujazdci Shindoriko n600 driver. Podľa polície končí prevencia a nastupuje represia.

Vedenie polície dnes na tlačovej konferencii informovalo o tragickom týždni na slovenských cestách 이야기멀티 다운로드. Podľa informácie vo facebookovom poste v piatok viceprezident policajného zboru vydal pokyn k zvýšenému dohľadu nad bezpečnosťou premávky policajtom po celom Slovensku Engauge digitizer. „Vodiči o tom dobre vedeli, len na našom Facebooku sa táto informácia dostala k tisíckam ľudí. A výsledok? Počas víkendu 2 281 vodičov išlo rýchlo, 1 412 vodičov bolo riešených za spôsob jazdy, 146 vodičov pilo,“ informovali policajti pes2019 데모 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Nejdeme sa nikomu prosiť a vyhrážať. Dospeli sme do štádia, že prevencia končí a nastupuje represia voči tým, ktorí si zo zákona o cestnej premávke robia trhací kalendár,“ povedal na tlačovej konferencii viceprezident Policajného zboru Róbert Bozalka Download the Anicol game.

Od včerajšej polnoci až do odvolania platia zvýšené opatrenia na cestách, do ktorých sa zapoja policajti aj z iných útvarov. Využijú pritom nielen novú techniku na meranie rýchlosti, ale aj objektívnu zodpovednosť Sidia. Pokuty budú udeľované na hornej hranici sadzby. „Tento stav bude na cestách trvať dovtedy, pokiaľ sa vodiči nespamätajú,“ informovali policajti na svojej FB stránke with Tawa on Monday.

Záznam z dnešnej tlačovej konferenie:


-red- Zdroj: PZ SR

REKLAMA