REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od štvrtka 27. júna do nedele 30. júna sa v Trnave a a okolí budú konať Majstrovstvá Slovenskej a Českej republiky v cestnej cyklistike Imodio Language Pack. Pretekať sa bude v časovke i pretekoch s hromadným štartom. Na cestách, ktoré sú len kúsok od Piešťan, uvidíte aj najväčšiu hviezdu slovenskej cyklistiky, Petra Sagana web page Excel.

Vo štvrtok 27. júna sa jazdci všetkých kategórií postavia na boje proti chronometru. Trať časovky bude situovaná v okolí obce Voderady Sharebox download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V sobotných pretekoch s hromadným štartom sú o 9.00 h ako prví na programe juniori, poobede o 14.00 h nasleduje samostatná kategória U23 Financial Supervisory Service ci. Okruhy vedúce mestom Trnava budú zaujímavé i divácky, ale na svoje si určite prídu aj fanúšikovia pri trati mimo mesta.

Trasa  povedie z Trnavy cez Špačince, Dolné Dubové, Kátlovce, Dechtice, Horné Dubové, Dolné Dubové naspäť do Špačiniec a Trnavy 귀를 기울이면 다운로드. Na trase cyklistov bude zakázané parkovať.

Vrcholom podujatia budú súboje elitných mužov, ktoré sú na programe v nedeľu 30. júna so štartom o 12:00 h Download Captain Marvel smi. Podľa rýchlosti, ktorou pretekári pôjdu, sa očakáva príchod do cieľa medzi 16:00 a 16:30 h.

Vo všetkých dňoch treba na trase majstrovstiev, či už počas časovky, alebo pretekov s hromadným štartom, rátať s uzávierkami ciest 맥용 프리미어 다운로드. Detailné informácie o časových prejazdoch nájdete tu  a o uzávierkach ciest tu 위닝2013 다운로드.

-red- Ilustr 고인체 폰트 다운로드. foto: Slovenský zväz cyklisitky

REKLAMA