Úvod Aktuality Policajti zadržali v Piešťanoch recidivistu obvineného z vraždy. Je možné, že na...

Policajti zadržali v Piešťanoch recidivistu obvineného z vraždy. Je možné, že na nich chystal bombu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavskí kukláči, pyrotechnici a kriminalisti zadržali včera nebezpečného recidivistu obvineného z obzvlášť závažného zločinu vraždy old version of Manicam. Polícia muža vyšetruje pre podozrenie z vraždy, ktorá sa stala v septembri minulého roku.

V garáži rodinného domu v obci Sokolovce mal 39 ročný muž viacerými ranami dobodať svojho 38 ročného kamaráta html5 player 다운로드. Jednou z vyšetrovateľských verzií bola aj možná sebaobrana, keďže poškodený ho mal napadnúť baseballovou palicou.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chystal odplatu na policajtov 자꾸 생각나 다운로드?

„Počas vyšetrovania mali piešťanskí policajti informácie, že si mal 40 ročný muž nachystať podomácky vyrobený výbušný systém SpongeBob Download. Policajti nenechali nič na náhodu a na akciu sa dôsledne pripravili. Policajný tím muža zadržal v meste Piešťany vo chvíli, keď to najmenej čakal svg 이미지 다운로드. Pyrotechnici zaistili vzápätí v obci Sokolovce podozrivý valcovitý predmet, ktorý bol naplnený neznámou prachovou náplňou. Ten bude zaslaný na expertízne skúmanie do Bratislavy,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Vyšetrovateľka muža obvinila z obzvlášť závažného zločinu vraždy a podala návrh na jeho väzobné stíhanie. Po dokázaní viny ho súd môže poslať do väzenia na 15 až 20 rokov. V prípade podozrivého predmetu začal vyšetrovateľ trestné stíhanie pre zločin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. Za tento skutok zákon ukladá trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA