Úvod Aktuality Tragédia v Maduniciach. Mladý muž sa utopil pri pokuse odstrániť poruchu kanalizácie

Tragédia v Maduniciach. Mladý muž sa utopil pri pokuse odstrániť poruchu kanalizácie

REKLAMA
Esesko

V nedeľu 25. júla došlo k tragickej udalosti v Maduniciach, keď sa dvaja muži snažili preveriť poruchu na kanalizácii rodinného domu 그날처럼 mp3 다운로드.

„Vo dvore rodinného domu sa snažili dvaja muži preveriť poruchu na kanalizácii 원펀치 다운로드. Po vstupe do prázdnej žumpy, cez ktorú už prechádzalo potrubie, došlo k jeho poškodeniu. Oboch mužov zalial obsah kanalizácie. Staršieho muža, vo 62 rokov, sa podarilo rodine a susedom vytiahnuť,“ uviedla Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Fashion of Christ.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Osoba, ktorú sa podarilo vytiahnuť sa nadýchala toxického amoniaku a preto jej bola poskytnutá prvá predlekárska pomoc. Druhá osoba, ktorá zostala uviaznutá vo vnútri, sa nachádzala 0,5 metra pod hladinou vody 식품공전 2019 다운로드. Jeden zo zasahujúcich hasičov pomocou ochranných pomôcok a lana vliezol dovnútra šachty a osobu vytiahol. Aj napriek okamžitej resuscitácií, ktorá bola poskytnutá, sa 33-ročného muža nepodarilo oživiť Download Angelic Magazine. Tretia osoba, ktorá bola účastná pri udalosti, utrpela hlboký šok. Napriek poskytnutej krízovej intervencií príslušníkmi, bola prevezená pre zdravotné komplikácie do nemocnice,“ dodala Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.
-red- TS KR PZ V Trnave, KR HaZZ v Trnave

REKLAMA