Úvod Aktuality Policajti z Vrbového vypátrali strateného chlapca

Policajti z Vrbového vypátrali strateného chlapca

REKLAMA
Knebl

Krátko pred obedom v piatok 21. júna prijali policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vrbovom oznámenie o nezvestnosti chlapca z miestnej základnej školy 영화 베스트셀러 다운로드. Podarilo sa im ho nájsť našťastie pomerne rýchlo.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Chlapec nepočkal pred školou na rodičov a vydal sa na cestu domov sám tensof flow. Matka spolu s otcom po zistení, že ich syn nečaká pred školou, zavolali na linku tiesňového volania 158, kde celú vec ihneď oznámili. Riaditeľ a zástupca riaditeľa OO PZ vo Vrbovom za krátko maloletého chlapca vypátrali pri Poľnohospodárskom družstve Vrbové, asi 2 kilometre od školy, kde sa dezorientovane prechádzal po ceste,“ informovala polícia prostredníctvom svojej webovej stránky 명량 영어자막 다운로드. Hliadka maloletého odviezla na policajnú stanicu a odovzdala rodičom.

„Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať vrbovským policajtom, ktorí ihneď po oznámení začali hľadať nášho osem ročného syna, ktorý odišiel zo svojej školy a chodil po Vrbovom,“ vyjadrili vďaku rodičia dieťaťa scx-1360 driver.

-red- Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba