Úvod Aktuality Policajti stále hľadajú podpaľača

Policajti stále hľadajú podpaľača

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V predošlom období zhorelo niekoľko smetných nádob aj v Piešťanoch, ale v krajskom meste sa potýkajú s ďaleko väčším problémom Guardian game. Trnavská polícia stále pátra po páchateľovi alebo páchateľoch, ktorí majú na svedomí zapaľovanie smetných nádob. Na území mesta Trnava došlo od minulého roku celkovo asi k 50 prípadom, pri ktorých zhoreli nádoby na odpad Free Windows xp.

DSC_0007Podľa vyjadrenia hovorkyne KR PZ v Trenave Martiny Kredatusovej došlo k tomuto prečinu poškodzovania cudzej veci v rôznych častiach mesta 빌리진 다운로드. „Najviac na sídlisku Prednádražie, na uliciach Gejzu Dusíka, Beethovena a Botanickej. Nádoby horeli tiež na Kopánke, na viacerých uliciach Paint 3D download. Podobný prípad eviduje polícia aj z utorka (14.2.). Neznámy páchateľ podpálil dve tisíclitrové smetné nádoby v blízkosti garáží na Tamaškovičovej ulici,“ informovala M Sublime Text3. Kredatusová.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

K tejto trestnej činnosti dochádza v nočnej dobe a existuje riziko, že od horiacej smetnej nádoby sa môže chytiť napríklad blízko stojace auto 발리에서 생긴일 다운로드. Požiar založený v jednej nádobe často poškodí aj tie vedľajšie, čím sa zvyšuje škoda na majetku.

Polícii by pri vypátraní páchateľa mohla pomôcť iniciatíva zo strany občanov 타임 패러독스 다운로드. „Uvítali by sme, keby nám nahlásili pohyb podozrivých osôb v blízkosti smetiakov alebo ak si všimnú manipuláciu s otvoreným ohňom. Občianska všímavosť môže v tomto prípade zohrať zásadnú úlohu, preto vyzývame občanov, aby neváhali kontaktovať políciu a pomohli tak pri vypátraní páchateľa, resp Download the aviator. pomohli zabrániť ďalšiemu protiprávnemu konaniu,“ hovorí M. Kredatusová.

-red/TS KRPZ-

REKLAMA