Úvod Aktuality Polícia podpaľača, ktorý zapálil aj stan s človekom, chytila

Polícia podpaľača, ktorý zapálil aj stan s človekom, chytila

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Z pondelka 6. mája na utorok 7. mája mali bezpečnostné a záchranné zložky v Piešťanoch rušnú noc. Hasiči museli likvidovať viacero požiarov, záchranári zabezpečiť starostlivosť o popáleného muža a policajti zistiť, kto je podpaľačom Angelbell download. Za všetkými udalosťami je muž z Ružindola, ktorý žije ako bezdomovec. Policajti ho už chytili a bol spracovaný podnet na jeho väzobné stíhanie 그대에게 다운로드.

Ilustr 네이트 판 동영상 다운로드. foto

„Počas tejto noci zasahovalo v Piešťanoch viacero policajných hliadok. Neznámy páchateľ zapálil najprv auto na Rekreačnej ulici, následne vhodil zápalnú fľašu do stanu v Lodenici 은지원 160 다운로드. V dôsledku toho bol zranený bezdomovec, ktorý bol s popáleninami prevezený do nemocnice,“ popisuje priebeh udalostí Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Download the book simulator.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Páchateľ následne na Lipovej ulici v Piešťanoch zapálil vchodové dvere na byte a smetnú nádobu na ulici Andreja Hlinku. „Pri poškodzovaní auta železnou tyčou na Teplickej ulici ho, aj vďaka všímavosti a spolupráci občanov, polícia obmedzila na osobnej slobode Bluetooth download. 44 ročný muž z Ružindola, ktorý žije ako bezdomovec, bol v 4 prípadoch obvinený z poškodzovania cudzej veci a bol zároveň spracovaný podnet na jeho väzobné stíhanie,“ informovala M. Kredatusová.

-red-

REKLAMA