Úvod Aktuality Podnikatelia: Uzavretie Krajinského mosta bude pre nás likvidačné

Podnikatelia: Uzavretie Krajinského mosta bude pre nás likvidačné

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Niekoľkotýždňovú rekonštrukciu bez náhradného premostenia označujú podnikatelia na ľavej strane Váhu za katastrofu Youtube 360. Zvýšili by sa im náklady na zásobovanie prevádzok, ale obávajú sa aj straty zákazníkov.

slnava560

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Náš kemp už dávno nie je letným cieľom aj kvôli uzavretiu kúpaliska,“ hovorí Dodo Pullmann, ktorý každoročne otvára kemping na okraji obce Banka už na jar 크롬 xhr 다운로드. V tomto ročnom období tam zavíta najviac karavanistov. „Preto sú pre nás jarné mesiace veľmi dôležité a často aj viac zaujímavé. Nikto z kompetentných si neuvedomuje ekonomický dopad, ktorý sa týka niekoľkých tisícov ľudí a tým aj fungovania samotného okresu a kraja.“

Majiteľ autoservisu v Ratnovciach Milan Boďo má množstvo zákazníkov práve na druhej strane Váhu slideshare ppt. Neodváži sa odhadnúť, koľkí z nich, by k nemu chodili cez Lúku alebo Hlohovec. „Ak nebude pontónový most, je to pre nás likvidačné. Ja do Piešťan prejdem aj peši, ale prídu zákazníci ku mne Download adt bundle? Kto pôjde 30 kilometrov navyše? A ak nie, čo budeme robiť? Pozerať na druhú stranu ako tečie voda,“ pýta sa rozhorčene.

Prevádzkovateľ areálu vodného lyžovania Jozef Kubík predpokladá v prípade absencie náhradného premostenia „astronomické navýšenie nákladov.“ Cestu medzi Piešťanmi a Ratnovciami musí totiž absolvovať aj niekoľkokrát denne Download alt-phone shim. Skomplikovalo by sa zásobovanie aj prístupnosť areálu.

„Reštauráciám Tri groše a Furman hrozí v takom prípade dvojmesačné zatvorenie Download chacha 2 together. Naša klientela je takmer výhradne z Piešťan,“ hovorí Jaroslav Samuhel ml.

Oprava by podľa posledných informácií z Trnavského samosprávneho kraja mohla trvať namiesto pôvodne avizovaných dvoch mesiacov iba päť týždňov Download Dougilty. Investor čiastočnej opravy mosta chce totiž dodávateľa stavby zmluvne zaviazať, aby sa pracovalo 24 hodín denne.

Pre viac informácií čítajte aj: Zlý stav Krajinského mosta vyžaduje opravu za 2 mil 유튜브 레드 pc 다운로드. eur, Krajinský most uzavrú, aby ho rozšírili o 50 cmŽupa dá na opravu Krajinského mosta desatinu potrebných nákladovCestu na havran neopravia, pontónový most nie je istýŽenijný most bol v roku 1991 príliš hlučnýMoravanci, Bančania a Ratnovčania – vymeňte autá za bicykleStarostovia: Ťarchu uzávierky hádžu na plecia občanomBlog Doda Pullmanna: Gómbíky s vegetouArmáda pontónový most má, ale kraj oň nepožiadal, Nádej na pontónový most ešte nezomrela, Župa na variante bez pontónového mosta trvá, zakročiť by mali krajskí poslanci

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA