Úvod Aktuality Do Mesta snov budú lákať aj Na vlnách stredoveku

Do Mesta snov budú lákať aj Na vlnách stredoveku

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Už zajtra začína pre odbornú verejnosť 20. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v Bratislave Kim Tae-woo Love Ratio. Mesto Piešťany sa na ňom bude prezentovať pod značkou Rezortu Piešťany. Pred časom riaditeľ piešťanskej oblastnej organizácie cestovného ruchu informoval, že návštevníkom na veľtrhu predstavia nové cyklomapy 호텔델루나 4화 다운로드. Dnes radnica zverejnila ďalšie novinky i vizuál stánku. Lákadlom by malo byť premietanie dokumentu Mesto snov a prezentácia Plávajúceho múzea starovekých kultúr s programom „Na vlnách staroveku“ 이안 텍본 다운로드.

stanok rezort

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Rezort Piešťany sa bude prezentovať v stánku, ktorý sa používa už niekoľko rokov, má však nové polepy a fotografie Sandart. Dominantou je Barlolámač a snímky približujúce členov organiizácie.  „Pripravili sme novú vizualizáciu stánku. Tento rok bude na veľtrhu prezentovaný aj nový člen rezortu – Fakulta cestovného ruchu Goethe Uni Bratislava 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Rezort na veľtrh pripravil dva nové materiály,“ povedal riaditeľ Rezortu Piešťany Štefan Šiška.

Prvým materiálom sú nové cykloturistické mapy next Girl Age Screensaver. Rezort chce týmto spôsobom ešte viac spopularizovať obľúbenú cykloturistiku . „Ďalšie materiály, ktoré sme pripravili na veľtrh, sú upútavky na podujatia, ktoré sa tu budú konať počas celého roka,“ dodáva riaditeľ Internet Explorer 8.0. Novinkou na stánku má byť nepretržité vysielanie dokumentu „Mesto snov“ a krátkeho filmu o Slovenských liečebných kúpeľoch. Budú tam prítomní aj jednotliví členovia Rezortu Dokuro apk. Tí sa budú prezentovať i samostatne.

Novinkou, ktorá sa na veľtrhu prezentuje v rámci oficiálneho programu je Plávajúce múzeum starovekých kultúr s programom „Na vlnách staroveku“ 사뿐사뿐 mp3 다운로드. Projekt prítomných pozýva na palubu lode z čias antického Ríma, ktorá kotví na rybníku pri Rybárskom dvore. „Chceme propagovať región mesta Piešťany Tea Story video. Naša loď je jedinou v Európe a málo ľudí o nej vie. Veríme, že aj týmto spôsobom prilákame ľudí objavovať tento región,“ približuje pripravený program Jaroslav Matejka zo združenia Bludní rytieri.

Prezentácia na veľtrhu znamená podľa radnice zvýšenie povedomia v oblasti cestovného ruchu, získanie a posilnenie pozície na trhu. Partnerom 20. ročníka ITF Slovakiatour je zahraničný región z Českej republiky, Moravskoslezský kraj. Jeho súčasťou sú aj výstavy „Poľovníctvo a oddych“ a „Wellness a fitness“. Veľtrh sa uskutoční v dňoch 30. januára až 2. februára 2014 v Incheba Expo Bratislava.

Zdroj: TS MsÚ Piešťany/red

REKLAMA