Úvod Aktuality Piešťany majú oddnes opäť detské dopravné ihrisko

Piešťany majú oddnes opäť detské dopravné ihrisko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Materská škola na Detvianskej ulici sa dnes stala dejiskom slávnostného otvorenia detského dopravného ihriska. Projekt sa podarilo zrealizovať vďaka spoločnej snahe a spolupráci škôlky, rodičov, Mestskej polície a Mesta Piešťany Soaon Odyssey Scale. Vzniku ihriska veľmi pomohol aj finančný grant od spoločnosti Volkswagen Slovakia. Základom ihriska sú mobilné prvky od Rotary klubu Piešťany, ktorý ich 3 rpgxp 다운로드. júna 2014 daroval Mestu Piešťany. Deti, ktoré sa zišli z viacerých škôlok, si otvorenie poriadne užili sql server 2005 다운로드.

IMG_1761_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

S nápadom otvoriť detské ihrisko prišla pred rokom Martina Drličková Rojková, ktorá sa rozhodla materskú školu na Detvianskej zapojiť do projektu Sebaisté dieťa v doprave MasterCam x8. Rotary klub Piešťany mestu v roku 2014 daroval mobilné ihrisko v hodnote 5000 eur. To obsahuje cestné prvky, kruhový objazd, prechody pre chodcov, 25 značiek a aj dva semafory. Spoločnosť Volkswagen Slovakia podporila škôlku grantom vo výške 2999,80 eur Download backtrack 5. Z týchto financií bola nakúpená zámková dlažba a podklad. Pri výkopových prácach spolupracovali rodičia i manželia učiteliek. Na projekte sa podieľalo aj Mesto Piešťany a Služby mesta Piešťany, ktoré zabezpečili verejné obstarávanie na osadenie dlažby a záverečné terénne úpravy 윈도우 10 1903 다운로드.

IMG_1771_resizeVýchova bude prebiehať v spolupráci s Mestskou políciou, ktorá pre ihrisko poskytla mobilné dopravné značenie a bude sa podieľať tiež prednáškami 8090 가요 다운로드. Celý projekt bude koordinovať Viera Husáková z referátu prevencie kriminality Mestskej polície Piešťany.

IMG_1828_resize

„Úspešne sa nám podarilo dobudovať dopravné ihrisko na elokovanom pracovisku MŠ Valová na Detvianskej ulici 피트니스 대회 다운로드. Sme radi, že môžeme ponúknuť spoluprácu v oblasti dopravnej výchovy všetkým materským a základným školám. Myslím, že je veľmi dôležité, aby deti preberali dopravnú výchovu, pretože sa s ňou stretávajú každý deň a určite je dôležité, aby sa na ceste naučili správať bezpečne a sebaisto,“ prezradila iniciátorka vzniku detského ihriska Martina Drličková Rojková 웹 게임 소스 다운로드.

„Som veľmi spokojná, že sa nám ihrisko podarilo otvoriť, pretože veľa ľudí neverilo tomu, že to dokážeme. Robili sme to pre deti, aby mali kde chodiť, aby sa mala kde vyučovať dopravná výchova,“ povedala riaditeľka škôlky na Valovej ulici Ľubica Majerčíková Autocad 2014 free download.

„Ihrisko vzniklo vďaka symbióze viacerých faktorov. Spojili sa pri ňom podpora nadácie, rodičia, zamestnanci škôlky, ľudia zo Služieb mesta Piešťany a tiež Mesta Piešťany. Bol to naozaj taký zhluk pozitívnej energie a dobrej spolupráce, vďaka ktorej sme teraz mohli otvoriť toto ihrisko,“ vyjadril svoj názor primátor Miloš Tamajka.

-lt-

REKLAMA