Connect with us

Aktuality

Piešťany in-line aj on-line. Na podujatí pre korčuliarov spustia internet

Published

on

Reklama

Bezplatnú wifi zónu v centre Piešťan oficiálne spustia v sobotu o 18.30 h na Námestí slobody. Stane sa to v rámci podujatia PN-inline. Zástupcovia radnice a firmy Lombard prestrihnú drôt ako symbol toho, že internet bude bezdrôtový.

[singlepic id=14676 w=320 h=240 float=left]„Spoločnosť Lombard poskytne trom náhodne vyžrebovaným ľuďom, ktorý sa pripoja v sobotu v čase od 18.00 h do 20.00 h a zaregistrujú sa na prihlasovacej stránke, zľavu na internet alebo balík DVD médií,“ informoval poslanec Jozef Malík, ktorý spustenie bezplatnej wifi zóny inicioval.

Reklama

Zaregistrovať sa treba na úvodnej stránke, ktorá sa otvorí v každom prehliadači hneď po pripojení do siete s názvom hotspot.lombard.sk. Prvý vylosovaný dostane 6 mesiacov pripojenia na internet zadarmo, ak si ho objedná od firmy Lombard. Druhý získa 25 % zľavu z mesačného paušálu na celé dva roky a tretí balík čistých DVD.

[singlepic id=17172 w=320 h=240 float=right]Po oficiálnom spustení bude voľná wifi zóna na Winterovej ulici od hotela Lipa po hotel Eden a v dohľadnej dobe aj na Námestí slobody, odtiaľ smerom na Winterovu a tiež v okolí „skákajúcej“ fontány. Plánované parametre pripojenia po oficiálnom spustení sú 15 mbps na download a 5 mbps na upload.

Reklama

Podujatie PN-inline bude pokračovať jazdou korčuliarov a bicyklistov z Námestia slobody ulicami Nitrianska, Alexandra Dubčeka, Slnečná, Veterná, Dlhá, Školská, Sládkovičova, Teplická, Staničná, Andreja Hlinku, Sasinkova, Štúrova, Winterova, Kuzmányho, cez park, Winterova, Rázusova späť na Námestie slobody.

Čítajte aj:

Bratislava-inline sa sťahuje do Piešťan

Voľný internet je prístupný zatiaľ iba na Winterovej ulici

Autor: Martin Palkovič

Populárne články