Connect with us

Aktuality

Piešťanský Aupark evakuovali

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťanské nákupné centrum Aupark v piatok 24. februára 2012 krátko pred pol šiestou večer evakuovali. Dôvodom bol anonymný telefonát v Košiciach, kde volajúci nahlásil bombu. Keďže anonym nepovedal v ktorom Auparku má byť, košické krajské policajné riaditeľstvo informovalo aj kolegov v Žiline a v Piešťanoch. Preventívne bolo rozhodnuté aj o evakuácii týchto dvoch prevádzok. 

[singlepic id=25961 w=420 h=350 float=center]

Krátko pred osemnástou hodinou policajti čakali na psa a psovoda, ktorý mali objekt prehľadať. Podľa PR manažérky Auparku Márie Jurítkovej to môže trvať približne dve hodiny, ale všetko závisí od aktuálnych okolností. Pred centrom postávali desiatky ľudí, z ktorých mnohí mali svoje autá zaparkované v obchodnom centre. Mária Jurítková informovala, že pokiaľ majú iný spôsob ako sa dosť domov, nemusia čakať na znovuotvorenie objektu, ale autá môžu bez problémov nechať na parkovisku a vyzdvihnúť si ich na druhý deň.

Aktualizácia 19:10 h – PR manažérka Auparku Mária Jurítková práve informovala, že polícia čaká na psovoda z Banskej Bystrice, takže objekt bude neprístupný určite dlhšie ako odhadované dve hodiny.

Reklama

Aktualizácia 19:50 h – PR manažérka Auparku Mária Jurítková informovala, že piešťanský Aupark je už otvorený.

[singlepic id=25962 w=420 h=350 float=center]

[singlepic id=25963 w=420 h=350 float=center]

[singlepic id=25964 w=420 h=350 float=center]

Autor: th Foto: T. Hudcovič

Populárne články