Úvod Aktuality Piešťanskí hasiči mali byť nevedomky zatiahnutí do podvodu

Piešťanskí hasiči mali byť nevedomky zatiahnutí do podvodu

REKLAMA

Poslanci Národnej rady SR Gábor Grendel a Igor Matovič (OĽaNO) informovali na tlačovej konferencii o tom, ako mal podvodným spôsobom vzniknúť Slovenský zväz bobistov Jack Richards. Podvod spočíva podľa nich v tom, že profesionálni hasiči z Piešťan a Hlohovca sa stali členmi zväzu a športovcami, bez toho aby o tom tušili Pre-in Sanskrit. Predseda zväzu Milan Jagnešák tvrdí, že k žiadnemu podvodu nedošlo.

Zákon o športe platný od roku 2016 hovorí, že športový zväz uznaný ministerstvom školstva musí mať najmenej sto registrovaných športovcov 위너 센치해 다운로드. Podľa Grendela bol Slovenský zväz bobistov uznaný za národný športový zväz, avšak takmer polovica z registrovaných členov nikdy v živote v boboch nesedela, nebola na pretekoch a ani netušila, že je registrovaným členom zväzu 아이클라우드 사진 다운로드. Poslanec uviedol, že ide o profesionálnych hasičov z Piešťan a Hlohovca, bez ktorých by zväz nebol uznaný. Hasiči sa mali o svojom členstve dozvedieť až po dvoch rokoch, pričom ich mal kolega Ladislav Noskovič (podpredseda SZB) dodatočne žiadať o podpísanie čestných vyhlásení o členstve 환경 스페셜 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Hasiči podľa informácií z tlačovej konferencie podali trestné oznámenie a informovali o situácii ministerku vnútra Sakovú a prezidenta Hasičského a záchranného zboru Nejedlého Download aix 7.1. Tí podľa nich nekonajú. Disciplinárna komisia síce rozhodla, že veliteľ, ktorý sa mal v Piešťanoch dopustiť podvodného konania, má byť zbavený funkcie, ale nestalo sa tak 셜록 시즌4 3화 다운로드. S dotknutým hasičom sme sa snažili skontaktovať, ten je však momentálne na pretekoch v zahraničí.

Podľa poslancov OĽaNO ak zväz vznikol podvodom, tak na peniaze, ktoré dostal na svoju činnosť od roku 2016 v objeme cez 400-tisíc eur, nemá právo 아름다운강산 다운로드. Navyše sa objavili podozrenia, že vyúčtovávané boli aj na účasť na pretekoch a sústredeniach na ľudí, ktorí tam nikdy neboli.

Predseda Slovenského zväzu bobistov Milan Jagnešák pri telefonickom rozhovore uviedol, že tlačovú konferenciu nevidel, takže sa mu ťažko reaguje a máme poslať otázky písomne finale 2009. Povedal však, že podľa neho nedošlo k žiadnemu podvodu a peniaze, ktoré zväz dostáva sú presne určené, na čo môžu byť použité.

S celou témou zaregistrovaných hasičov, ktorí o tom nevedia, prišla ešte v novembri vo svojej reportáži TV Markíza aio.

Tlačovú konferenciu poslancov Grendela a Matoviča so všetkými detailnými informáciami si môžete pozrieť tu.

-th- Ilustr. foto:  Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica 

REKLAMA