Úvod Aktuality Dubová sa opäť premenila na zapáchajúcu stoku a zostala bez života

Dubová sa opäť premenila na zapáchajúcu stoku a zostala bez života

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Situácia sa znovu zopakovala. Po včerajšom večernom daždi sa potok Dubová znovu zmenil na zapáchajúcu stoku plnú splaškovej vody. Následkom je úhyn všetkého živého, čo je závislé na kyslíku z vody, od ulice Dominika Tatarku nižšie, kde vyúsťuje do potoka najväčší kanalizačný prepad java spring.

Piešťanskí rybári na situáciu upozorňujú už niekoľko rokov, nikto z kompetentných reálne riešenie zatiaľ nepriniesol Download an earlier version of Chrome. Ak ste sa včera večer prechádzali popri Dubovej zápach splaškov bol jasne citeľný. V potoku bolo vidieť okrem plastového odpadu tiež toaletné papiere, či ženské menštruačné tampóny 지포스 그래픽카드 다운로드. Hneď večer bolo uhynutých rýb len pár. Situácia sa však výrazne zmenila do rána.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Ako každoročne po búrke momentálne bola privolaná polícia, životne prostredie, inšpekcia životného prostredia, SVP a uvidíme aký bude výsledok šetrenia!“ informovala na svojej facebookovej stránke dnes dopoludnia Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Piešťany logitech webcam.

Podľa zainteresovaných po vyplavení splaškov a fekálí z prepadov kanalizácie do potoka nejaký čas trvá kým začnú pracovať mikroorganizmy a voda zostane bez kyslíka exid hot pink mp3. Následkom je úhyn všetkých živočíchov, ktorí sú od neho závislí. Následok je tak viditeľný až ráno. Škody na populácii rýb sa vždy počítajú na tisíce 런웨이브 다운로드. Horšie však je, že mestom aj v 21. storočí preteká potok plný splaškov.

-th- Foto: -th-, MO SRZ Piešťany

REKLAMA