Úvod Aktuality Piešťanské letisko v obľube futbalistov

Piešťanské letisko v obľube futbalistov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes dopoludnia odletia z Piešťan do Bukurešti futbalisti AS Trenčín. Domov sa vrátia vo štvrtok v skorých ranných hodinách. V stredu využijú služby letiska hráči Spartaku Trnava, ktorý letia do Belfastu 빅 샤크 다운로드. Návrat majú plánovaný na piatok popoludní. Letisko Piešťany je v posledných rokoch v obľube futbalových reprezentačných družstiev i klubov 나혼자산다 다운로드.

lietadlo CSA ATR 42 500
Ilustračné foto

Trenčania si minulý týždeň skomplikovali situáciu v 2 Download Android flash player. predkole Ligy majstrov prehrou so Steauovu Bukurešť na domácom trávniku 0:2. V odvete v Bukurešti budú mať čo robiť, ak chcú zmazať dvojgólové manko 아파치 index html 다운로드. Do Bukurešti odletia v utorok 21. júla o 10:30 h. Prílet majú naplánovaný na štvrtok v skorých ranných hodinách. Letieť budú strojom ATR 72, leteckej spoločnosti ČSA/Czech Airlines one hand clapping.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Futbalisti trnavského Spartaka rovnako využijú služby piešťanského letiska. V tohtoročnej edícii Európskej ligy hostili pred pár dňami v Zlatých Moravciach vrámci 2 Hearthstone background download. predkola Linfield Belfast. Po tom, čo predtým zásluhou gólu na ihrisku súpera vyradili víťaza Pohára Bosny a Hercegoviny Olimpik Sarajevo (1:1, 0:0), podarilo sa im vyhrať aj v prvom zápase druhého predkola 2:1 음성파일 다운로드. Na odvetu do Belfastu odletia v stredu 22. júla o 14:00 h.  Ich prepravu zabezpečuje chorvátska letecká spoločnosť Trade Air, lietadlom FOKKER 100. Návrat futbalistov Spartaku Trnava z Belfastu sa očakáva v 24 minecraft 무료 다운로드. 07. 2015 o cca 16:45 hod.

Piešťanské letisko je v obľube futbalových výberov. Vlani ho využili napríklad futbalisti z anglického klubu Hull City, ktorí koncom júla prileteli na zápas s Trnečínom, ale i slovenská reprezentácia, ktorá letela z Piešťan na viaceré kvalifikačné zápasy na Majstrovstvá Európy 2016.  Spartak Trnava cestoval z Piešťan na zápas play-off Európskej ligy so St. Gallenom a do Piešťan priletela napríklad aj španielska futbalová reprezentácia pred zápasom so Slovenskom v Žiline.

Text a foto: -th-

REKLAMA