Úvod Aktuality Pre klip odvolali primára pôrodnice

Pre klip odvolali primára pôrodnice

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Natáčanie klipu Žlčníkový záchvat skupiny Karpatské chrbáty, ktorý mal premiéru 23. júna má nečakanú dohru. Z postu šéfa trenčianskej pôrodnice bol odvolaný primár oddelenia Peter Kaščák, ktorý dovolil skupine okolo Branislava Jobusa z Vrbového využiť na nakrúcanie priestor pôrodnej sály nemocnice v Trenčíne 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Podľa vedenia nemocnice týmto krokom mal primár vystaviť pacientky zvýšenému riziku infekčných komplikácií.

Peter Kaščák, ktorý okrem iného pôsobí ako hudobník v zostave Bez ladu a skladu viedol trenčiansku pôrodnicu šesť a pol roka, no ako gynekológ pracuje už 21 rokov naver streaming videos. Pod jeho vedením sa gynekologicko-pôrodnícka klinika prepracovala medzi najlepšie na Slovensku. Počas necelej pol hodiny výroby videoklipu bol Peter Kaščák pri natáčaní, členovia skupiny neprišli do kontaktu s pacientmi a miestnosť bola následne vysterilizovaná 조공다 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Bez súhlasu vedenia nemocnice povolil cudzím osobám v civilnom oblečení vstup na funkčnú operačnú sálu, čím mohol vystaviť pacientky zvýšenému riziku infekčných komplikácií,“ napísala vo svojom stanovisku Trenčianska nemocnica query as well.

Primára sa zastal vo svojom vyjadrení na facebookovom profile primátor Trenčína Richard Rybníček: „Bol som medzi prvými, ktorý môjmu blízkemu priateľovi prednostovi a primárovi Gynekologicko-pôrodníckej kliniky v Trenčíne MUDr 하프라이프 2 다운로드. Petrovi Kaščákovi dvakrát po sebe gratuloval k získaniu ocenenia najlepšia klinika na Slovensku. Dnes som prvý, ktorý musím vystúpiť na jeho obranu a skonštatovať, že riaditeľ Fakultnej nemocnice v Trenčíne nemal toľko chochmesu, aby si zastal jedného zo svojich najlepších primárov-lekárov 색상표 다운로드. Na pokyn ministra Čisláka dnes odvolal Petra z pozície primára. Dôvodom je, že Peter pred pár mesiacmi nakrútil spolu s Karpatskými chrbátmi na svojom oddelení hudobný klip ku skladbe Žlčníkový záchvat a vraj tak ohrozil, okrem iného aj hygienicko-epidemiologické prostredie pacientiek 필로미나의 기적 다운로드. Tieto hrozné politické hry a rozhodnutie naopak ohrozuje medicínsku kvalitu kliniky, ktorej Peter za 6,5 roka svojej skvelej práce dal prestíž, tvár a úctu 축구 게임 다운로드. Títo politickí nominanti ho dnes ponížili a ponížili tým aj Trenčín. Peter, prosím Ťa, neodchádzaj z kliniky. Zostaň tu aspoň ako radový lekár a rob svoju prácu naďalej tak špičkovo ako vieš Is old-fashioned ised. V tejto krajine sa priemernosť uprednostňuje pred kvalitou. Ale aj to bude mať raz svoj koniec.“

Ani profesionalita Petra Kaščáka a vynikajúce výsledky nezabránili tomu, že bol kvôli klipu Žlčníkový záchvat zo svojho miesta odvolaný Free to Everytown. Od dnes vedie kliniku Rudolf Lintner.

žlčníkový

„Mrzí ma to, čo sa stalo. Ak by som čo i len tušil, že Peťovi za to niekto niečo spraví, tak by som do toho nešiel. Natáčanie bolo malé, žiadny veľký štáb a kopec ľudí a robili sme to pre radosť. Priestory sme obsadili na necelých 30 minút, večer o siedmej hodine a ďalšie štyri sály boli voľné. Peter Kaščák tam bol s nami a miestnosť sa mala následne sterilizovať. Myslím si, že je hanba kvôli tejto veci odvolať takého odborníka ako je Peter. Je to veľká ostuda, že sa niečo takéto deje v našej republike. Pripadám si ako za socializmu,“ povedal na margo udalosti Branislav Jobus.

Žlčníkový záchvat

-lt-/zdroje: DenníkN/Branislav Jobus/Žlčníkový záchvat

REKLAMA