Úvod Aktuality Poslanci zasadnú mimoriadne počas prázdnin – dôvodom je hokej

Poslanci zasadnú mimoriadne počas prázdnin – dôvodom je hokej

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Už o dva dni – vo štvrtok 23. júla o 14,00 h sa mestskí poslanci, ktorí nedovolenkujú, mimoriadne ocitnú v rokovacej sále v mestskej knižnici 연애의 맛 6회 다운로드. Prerokovávať budú dva hlavné body – zmenu rozpočtu a dodatok k zmluve o prenájme mestského majetku, týkajúci sa Zimného štadióna. 

IMG_0815_resizePodľa dôvodovej správy Návrhu na zmenu rozpočtu by mali poslanci odklepnúť na prevádzku Zimného štadiónu 50-tisíc na dofinancovanie nákladov na energie a zároveň prispieť dotáciou 83-tisíc eur do podpory športu. Mestský rozpočet sa bude na strane príjmov navyšovať o 553-tisíc eur z očakávaného zvýšenia príjmov zo štátneho rozpočtu, či o 18-tisíc eur z reálne obdržaných dividend v tomto roku Greek Bible.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na to, aby mesto mohlo uhradiť prenajímateľovi Zimného štadióna ŠHK 37 energie v plnej výške musia štatutári uzatvoriť ďalší, v poradí už deviaty dodatok k Zmluve o prenájme z roku 2006 Download the Corporate Bank app.

Spomínané návrhy sú výsledkom viacerých rokovaní zástupcov mesta s hokejovým klubom, najmä po tlaku fanúšikov na záchranu a zotrvanie extraligového hokeja a ich vystúpení na poslednom mestskom zastupiteľstve pred poslaneckými prázdninami visual studio 2019 무료 다운로드.

IMG_2982_resize

Ešte pred zasadnutím zastupiteľstva sa stretne mestská rada a dnes – v utorok popoludní sa bude konať aj spoločné rokovanie všetkých komisií pri mestskom zastupiteľstve ssl 다운로드.

Účasť na štvrtkovom rokovaní zastupiteľstva už avizovali hokejoví fanúšikovia, preto vedenie radnice zmenilo miesto rokovania z pôvodne plánovanej zasadacej miestnosti na mestskom úrade na mestskú knižnicu Download bootsect.exe.

-red-, foto: L. Turňa

Čítajte tiež: Hokej: Extraliga možno bude, mesto by malo viac podporovať mládež

Protestovať prišli najvernejší fanúšikovia Havranov

 

REKLAMA