Connect with us

Aktuality

Piešťanská pivotéka – zažite svet piva ako na dlani

Published

on

Reklama
Reklama

Od štvrtka 19. novembra do nedele 22. novembra budte mať možnosť v Piešťanoch ochutnať takmer celý pivný svet. Viac ako 50 druhov poctivo uvarených, domácich aj svetových pív sa totižto stretne na jednom mieste, v Piešťanskom pivovare.

Pivovar 10x15

Počas akcie Piešťanská pivotéka môžete ochutnať 20 čapovaných a viac ako 30 fľaškových pív rôznych značiek a druhov z celého sveta. Objednať si budete môcť už  1dcl zlatistého moju a tak ochutnať viac druhov.

Každý večer bude hrať živá hudba a pripravené sú súťaže o zaujímavé ceny. Okrem toho sa môžete niečo naučiť o pive pri ukážkach varenia a prehliadkach pivovarskej technológie (každú celú hodinu). Skupina s aspoň 10 členmi má výklad sládka zdarma (treba sa vopred prihlásiť). Aby ste neboli hladní pripravujú organizátori k pivu zabíjačkové a pivovarské špeciality z kuchyne.

Reklama

Rezervácie stolov a skupín pre výklad sládka na tel. č. 0948 588 285 alebo osobne v pivovare – Rekreačná 3, Piešťany (Lodenica).

Otváracie hodiny:
Štvrtok 14:00 – 22:00
Piatok a sobota 11:00 – 00:00
Nedeľa 11:00 – 21:00

Typy piva: ležiak, american ale, belgian ale, englis ale, ovocné pivo, india pale ale, porter, stout, weissbier a iné

Značky/výrobcovia: Piešťanský pivovar, Lánius, Sessler, Vŕšky, Kalenecker, Ikkona, Wywar, Padre Craft Brews – všetko (SK), Bevog (AT), BrewDog (GB), Duvel (BE), Leffe (BE), Matuška (CZ), Mikkeller (DK), Anchor (US), Anderson Valley (US), Oakham Ales (GB), Ridgeway (GB), De Molen (NL) a iné.

Aktuálne info o akcii môžete sledovať na facebookovom profile pivovaru.

PR

Populárne články