Úvod Aktuality Piešťanec sa stal 1. viceprezidentom policajného zboru

Piešťanec sa stal 1. viceprezidentom policajného zboru

REKLAMA
Esesko

Piešťanec Branko Kišš sa stal na základe rozhodnutia dočasného prezidenta Policajného zboru SR Štefana Hamrana 1. viceprezidentom PZ multi-translation bible. Informácie odzneli dnes na tlačovej konferencii vedenia polície. 

Branko Kišš od polovice októbra viedol Národnú kriminálnu agentúru, kde predtým pôsobil ako vyšetrovateľ.  V policajnom zbore pôsobí 26 rokov Generation Kill Download. „Po odbornej stránke ho poznám viac ako desať rokov. Jeho výsledky svedčia o tom aký prístup mal ku svojej práci, čo sledoval počas výkonu svojho povolania a nemám najmenšie pochybnosti, že to bol verejný záujem 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Neboli to záujmy oligarchov, politikov, alebo akýchkoľvek neoprávnených osôb,“ povedal Štefan Hamran. Národnú kriminálnu agentúru povedie Ľubomír Daňko 굿윌 헌팅 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Cieľom B Kim Tae-woo Love Ratio. Kišša je mať v polícii a v riadiacich funkciách ľudí, ktorí dlhodobo podávajú výsledky a ich morálny kompas je nastavený správne. „Táto doba je pre mňa historická a myslím si, že pre políciu taktiež. Je možnosť nastaviť ten systém tak, aby ľudia vnímali políciu ako službu, a aby si boli istí, že polícia urobí všetko preto, aby im pomohla. Personálne obsadenie je mimoriadne dôležité, tomu budeme venovať prioritu,“ povedal Branko Kišš. Dodal, že skončila doba dosadzovania funkcionárov, ktorých nikto nepoznal, ale oni poznali správnych ľudí.

Aktuálny 1. viceprezident nastúpil do Policajného zboru v roku 1995. Je absolventom Akadémie Policajného zboru. Ako vyšetrovateľ pracoval na závažných, organizovaných násilných a drogových trestných činoch . Pôsobil na Úrade boja proti organizovanému zločinu, prešiel rôznymi stupňami riadenia. Jeho posledné pôsobisko bolo na NAKA – odbor Bratislava, vedúci 1 . oddelenia vyšetrovania, následne ako riaditeľ NAKA. Má skúsenosti vedúceho rôznych vyšetrovacích tímov. Viedol pracovnú skupinu, ktorá vyšetrovala najrozsiahlejšie drogové organizované činy v histórii Slovenska v rámci akcie VENAL.

Počas policajnej kariéry bol členom viacerých medzinárodných vyšetrovacích tímov, kde pôsobil ako národný expert na spoločné vyšetrovacie tímy. Bol tiež kontaktným zástupcom pre projekt Western Balcan Organize Crime /koordinácia činnosti v rámci policajných zložiek v SR so zahraničnými policajnými zložkami pri vyšetrovaní organizovanej trestnej činnosti osôb pochádzajúcich z krajín bývalej Juhoslávie s cezhraničným presahom/.

-red- Foto: Screenshot TA3

REKLAMA