Úvod Aktuality Vodiči sú uponáhľaní. Policajti pri kontrole riešili najčastejšie prekročenú rýchlosť

Vodiči sú uponáhľaní. Policajti pri kontrole riešili najčastejšie prekročenú rýchlosť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Uponáhľaný svet s uponáhľanými vodičmi. Policajti počas celokrajskej dopravnej akcie v pondelok 10. januára najčastejšie riešili prekročenú maximálnu dovolenú rýchlosť 패션시티 mr 다운로드.

Dopravné predpisy porušilo až 180 osôb, z ktorých bolo 101 „pretekárov“ a 1 opitý cyklista 해피 메리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Viac ako polovica zistených priestupcov šliapla na plyn viac, ako mala. Policajti riešili aj 14 osôb, ktoré riskovali svoje zdravie a životy tým, že neboli riadne pripútané Markdown Editor. 13 vodičov sa počas jazdy venovalo viac mobilu, ako volantu a 4 pokuty sme uložili za zlý technický stav vozidla. Alkohol hliadky zistili len u jedného cyklistu, ktorého vyriešili na mieste v blokovom konaní,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trnave hand simulator 다운로드.

Za 4 hodiny policajti riešili celkovo 180 priestupkov, 171 z nich blokovou pokutou, 7 napomenutím a dva priestupky oznámili na správne konanie pads 9.3 다운로드.

„Stále platí, že medzi najčastejšie príčiny dopravných nehôd patrí neprimeraná rýchlosť. Najmä v zimnom období, keď je riziko šmyku vyššie, je potrebné zvýšiť opatrnosť a zbytočne nepreceňovať svoje schopnosti. Je lepšie prísť do cieľa cesty o pár minút neskôr, ako neprísť vôbec,“ dodáva Z. Antalová.

TS KR PZ Trnava / red

REKLAMA