Úvod Aktuality Piešťanca obvineného z vraždy zadržali v Severnom Írsku

Piešťanca obvineného z vraždy zadržali v Severnom Írsku

REKLAMA
Skola Rakovice

Mareka P. z Piešťan obvinili z vraždy českej podnikateľky, ktorej telo doteraz kriminalisti nenašli. Polícia informovala, že ho zadržali na základe medzinárodnej spolupráce v meste Armagh v Severnom Írsku miraculous singing book mobile.

Česká podnikateľka Jana Svobodová zmizla v roku 2015. Doterajšie vyšetrovanie nasvedčuje tomu, že ju uniesli a zavraždili Marek P Bust a move download. a Ľubomír B. Prvý menovaný pochádza z Piešťan, druhý je známy vďaka svojmu úteku z výkonu trestu v Leopoldove. Chytili ho v obci Ostrov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl

„Cieľové pátranie Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru intenzívne pátralo po Marekovi P., akonáhle vyšetrovanie nasvedčovalo jeho účasť na otrasnom skutku QuickTime. Okresný súd Trnava vydal príkaz na zatknutie vo februári 2019, o mesiac neskôr bol vydaný európsky zatýkací rozkaz. Marek P. bol obvinený za vraždu a lúpež, oba skutky mal spáchať v spolupáchateľstve,“ oznámila polícia na sociálnej siete Facebook 쿠우 게임 다운로드.

Pátrači v spolupráci s NAKA (odbor Západ, odbor Východ) a košickou kriminálkou získali operatívne poznatky o pobyte Mareka P. v zahraničí Download the calendar for 2016. Na základe týchto informácií slovenská polícia oslovila svojho partnera v Írsku v rámci medzinárodnej spolupráce ENFAST (European Network Fugitive Active Search Teams).

Írska polícia zistila, že Piešťanec sa presunul do Severného Írska, kde ho 22. apríla večer zadržali. Teraz by mal nasledovať jeho prevoz do vydávacej väzby v Belfaste.

Text: Martin Palkovič Zdroj: Polícia SR

REKLAMA