Úvod Aktuality Mestskí policajti vyťahovali muža z Váhu

Mestskí policajti vyťahovali muža z Váhu

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Piešťanskí mestskí policajti majú v posledných dňoch plné ruky práce. Kontrolujú dodržiavania opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky kmplayer codec. Dohliadajú na nosenie rúšok na verejnosti, uzatvorenia prevádzok či zákaz zhromažďovania, ale riešia aj ďalšie podnety. Minulý pondelok napríklad zasahovali pri kurióznom prípade movie catfish. Z Váhu vyťahovali uviaznutého muža.

Chlap sa vraj vo vode chcel umyť, ale spadol a uviazol medzi kameňmi. „Dňa 13. 04. 2020 v čase o 19: 25 hod boli mestskí policajti vyslaní ku Krajinskému mostu, kde mal spadnúť do vody neznámy muž a nemohol sa dostať k brehu secret video. Po príchode na miesto policajtov čakal oznamovateľ a ten hliadke ukázal muža vo vode, ktorému trčala z hladiny iba hlava,“ uvádza sa v správe mestskej polície 테스트 코드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na jeho záchranu museli použiť lano. „Neznámy muž s hliadkou komunikoval a vravel, že sa nemôže vytiahnuť, pretože má zakliesnenú nohu medzi kameňmi Philia download. Pomocou lana sa im nešťastníka podarilo vytiahnuť na breh. Zachránený sa priznal, že sa chcel v rieke Váh umyť, ale zobral ho prúd, zasekol sa a už sa nedokázal sám dostať na breh. V chladnej vode strávil asi dvadsať minút.“

Zdroj: Mestská polícia Piešťany

REKLAMA