REKLAMA
Koberce Trend 16102021

V piatok 24. novembra popoludní sa v kúpeľnom meste tvorili rozsiahle kolóny. Cesta cez centrum trvala vodičom v pomaly sa pohybujúcom rade áut niekoľkonásobne dlhšie Download the 2019 calendar. Situácia bola o to rizikovejšia, že v centre sa pohyboval zvýšený počet ľudí, ktorí sa prišli pozrieť na rozsvietenie vianočného stromu a otvorenie vianočných trhov Tekken Tag Tournament 1 Download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vo štvrtok 23 미인심계 다운로드. novembra sa začala oprava odvodňovacích žľabov pri nákupnom centre Aupark na Nitrianskej ulici. Práce si vyžiadali uzavretie jazdného pruhu v smere od Námestia Slobody ku Kostolu sv osmc 다운로드. Cyrila a Metoda. Prvá etapa rekonštrukcie bude ukončená 6. decembra. Obchádzka vedie cez Teplickú, Sládkovičovu a Hollého ulicu.

Krátko pred 16 토 도우 다운로드. hodinou sa v križovatke ulíc Hollého a Vajanského zrazili dve autá. Pri nehode sa zranili aj deti. Úsek Hollého ulice bol celkom neprejazdný, v mieste nehody jazdili vodiči so zvýšenou opatrnosťou 인스타 다운로드.

V centre mesta sa dnes začala aj rekonštrukcia Poštovej ulice hp unix 다운로드. Cestári stihli vyfrézovať starý asfalt plný preliačin a výtlkov. Po vyfrézovanej ulici bola pomalá jazda možná. Zvýšte opatrnosť v rekonštruovaných úsekoch a rešpektujte dopravné značenie 미확인 다운로드.

-red; foto: tn, red, archív-

REKLAMA