Úvod Aktuality Polícia zverejňuje miesta kontroly, rozsiahla akcia už zajtra

Polícia zverejňuje miesta kontroly, rozsiahla akcia už zajtra

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia vyhodnotila podnety občanov a zostavila zoznam miest, kde bude merať rýchlosť. Už v sobotu 25. novembra sa môžete pozrieť ako policajti preverujú dodržiavanie predpisov v týchto úsekoch Mary Poppins Returns. Práve neprimeraná rýchlosť jazdy je prvou najčastejšou príčinou vzniku smrteľných dopravných nehôd a druhou najčastejšou príčinou vzniku dopravných nehôd Easy Eye Carrick download. Príslušníkov polície bude možné stretnúť na takmer 400 rôznych miestach po celom území Slovenska.

„Aj z tohto dôvodu, aby sme prispeli k znižovaniu nehodovosti a následkov dopravných nehôd, sme sa rozhodli pripraviť dopravno-preventívnu akciu zameranú najmä na dodržiavanie najvyššej dovolenej a ustanovenej rýchlosti jazdy v úzkej spolupráci s občanmi,“ uvádza v správe Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru 주토피아 한글자막 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zdá sa, že sa táto akcia verejnosti zapáčila. Svoje tipy a návrhy nám posielali občania už oveľa skôr pred oficiálnym termínom a ešte aj po jeho ukončení Vegas Pro 14. Samozrejme, aj tieto podnety započítali a vyhodnotili poverení policajti. V období od 10. do 17. novembra 2017 nahlásili občania takmer 450 podnetov a navrhli kontrolovať dodržiavanie predpisov na viac ako 500 miestach Make it right. Využitých bude takmer 400 podnetov, tie ďalšie neboli vhodné z hľadiska bezpečnosti pri zastavovaní vozidiel.

„Na záver ešte pripomíname, že tých vodičov, ktorí budú mať veľmi „ťažkú nohu na plyne“ vyrieši polícia za spáchanie závažného priestupku nekompromisne napriek tomu, že ide o dopravno-preventívnu akciu,“ dopĺňa Denisa Baloghová Summer Wars download.

Kontroly v Piešťanoch a okolí:
Moravany n. Váhom
– Kostecká vjazd od obce Ducové, smerom k uliciam Sadová, Pálenická

Piešťany
– Teplická kaplnka, Budik, Pizza Bandi
– Krajinská „veľká svetelná križovatka,prechody pri autobusových zastávkach, pri TSU“
– Staničná
– Teplická od LoLoca smerom na stanicu
– A Download Android ndk. Hlinku od Kocky na stanicu
– Hollého zátačka pri odbočke na Hviezdoslavovu
– Dominika Tatarku pri obchode Car Center

Dubovany
– výjazd smer Madunice

Veľké Kostoľany
– Trnavská cesta

-Prezídium Policajného zboru-

REKLAMA